Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaromir123
    Nadbytek fosforu způsobuje osteoporózu. Ale proč by to někdo řešil, když to tak chutná a tělo si o kebab řeklo.
  • Konečně je vidět, kdo vládne a diktuje v EU. Korporace a peníze. Kdepak nějaká "demokracie"....
  • Aby bylo učiněno zadost feminizaci, kebab bude nahrazen kedědem! Podávat ho ovšem budou stejní čmoudi, aby našinec nebyl o nic ochuzen! *3*
  • On se ještě někdo těmi slimáckými srajdami živí ?????
  • Bruselští modří už vědí: Bruselští moudří neexistují.
    • Kulihrachu BTW, když už kradeš nick, mohl bys vysvětlit co tím chtěl básník říci? *1* *2* *15*
      • Blbče, nauč se číst a pak se snaž pochopit napsané!
  • Tak ono nejde o to jestli kebab jo nebo ne, to je každého věc. Mě jenom sere, že mě bude kdejakej trouba v Bruseli, organizovat jídelníček a nakonec i všechno ostatní.
    • jídelníček je to poslední, brusel ti bude nařizovat kolik slimáků si máš vzít domů
      • slimáky nežeru
    • A nevadilo by kdyby ti to organizoval kdejakej trouba v Mockbě?
      Naše zemička je nula nula prrd. A tím že si volíme jako sv symboly a představitele klesáme stále níž. A líbilo by se ti kdybychom se stali ČR - České Rusko? *16*
      • Líbilo by se mě, kdybychom se stali dalším státtem USA. Moulo
        • mun.go

          To by nešlo. Z historických důvodů by to musely být dva státy - Čechy a Morava.

          A že jsou v USA státečky ještě mnohem menší a s méně obyvateli než Morava... takový Delaware, Connecticut, New Jersey, New Hampshire ...

  • Co by za tuhle pochoutku dalo 80% amrdólů, žijících pod hladinou chudoby? I život by dali, pa Simča!
  • Kdyby u nás v ústavu byl aspoň pes, nebo štěkanátky, ale já bych si nejradši dala psíčkovou s knedlikem! Pa Simča.
  • Bruselští modří už vědí...
    Moskevští rudí by žrali i ten sajrajt, jen kdyby byl.
  • plány islámistů zhatí, naši vepři boubelatí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit