Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chválím,smradte si sobě pod nos s tím svinstvem.
  • Domnívám se, že finský extrém nebude mít následovníky. Je to maxi názorná ukázka toho, jak se dítě vylévá z vaničky i s vodou. Namísto osvěty a spoluzodpovědnosti za škody způsobené kouřením, nastupuje represe, zákazy, příkazy a pod. omezování. Ještě že aspoň ten vzduch můžeme volně dýchat, když už zanedlouho bude i všechna voda zpoplatněná.
  • pokud si někdo dobrovolně ničí plíce vdechovaním dehtu z cigár, tak ať dobrovolně platí léčbu nemocí s tím spojených. Dokud se tohle nezavede nebo pokud se nepostaví cigára úplně mimo zákon tak jako koks a podobně, tak lidi budou hulit dál
  • Výroky prolhaného Kalouska a Laudáta lze označit za " fake news ". Toto řekl jeden z dalších
    obhájců podvodníků ,Fiala z ODS.Nelze věřit ani jednomu,proto také platí,že TOP09 a ODS
    jsou nevolitelné strany !!!!
  • Jako řidič skládám každý den zboží po několika firmách.

    Všude u východů z budov a v různých zákoutích na dvorech vidím vidím hloučky kuřáků, jak pokuřují a klábosí.

    Zkuste jako nekuřák v práci jenom tak chvilku zevlovat, a hned na vás vystartuje nějaký poháněč, kindermanager či něco podobného.

    V nemocnici ve městě Č. jsem pře lety brzy po ránu oslovil takovou skupinu - pacoši, sestřičky, doktoři, lapiduši, řidiči sanitek - " Nikde tak dobře nechutná ranní cigárko jako u vozíků na mrtvoly..." *1*

    "Nechte si ty blbý kecy!!!" zařvali jako jeden muž.
  • Budou jezdit vykuřovat zobáky do zahraničí, a tam budou vesele shrabovat peníze, které mohly zůstat ve Finsku.
  • Vadí mi , všude špačky od to hnusu, smrad z úst kuřáků , všude přítomný zápach v oblečení kuřáků, hloupé výmluvy kuřáků , že mají málo peněz, Ale hlavně co mi vadí jsou rodiče kteří nutí děti dýchat ten jejich hnus v autě, doma atd. Vychovávají tím ze svých dětí stejné zavysláky jako jsou ani. Jejich náklady na léčení budu platit já protože jejich rodiče už tady nebudou. Za peníze které se vynaloží na léčení kuřáků se můžou použít na snížení dluhu , léčení potřebným atd. http://www.kurakova-plice.cz/koureni_cigaret/
    Řeči typu : "Stát vydělává na narkomanech" protože kuřáci jsou narkomani, můžou platit tak akorát na 10 leté dítě *9*
  • Každý feťák mluví i tom že to nepotřebuje , že to neškodí , že má z toho stát strašné peníze a další nesmyslné okecávání. Všude je nepořádek a smrad z cigaret o toleranci ani nemluvě. *9*
    • Furan z kafe ti nevadí? Spalovací motory ti nevadí? Topení uhlím ti nevadí?
      • mě to nevadí.
      • Bavíme se o kouření... tak k věci prosím...
        • Gulli:jen že tím to nekončí.Oni ti už zařídí aby dbali o tvé blaho aniž o to stojíš.... *3*
          • No o moje blaho uz se zacinaji starat,kdyz zakazujou koureni,tam kam chodi nekuřáci... o nicem jinym se tady nebavim... ale pokud chces resit globalni oteplovani a celosvetove znecisteni,tak se dej k zelenym...
            • A ty jsi co za moralku
  • dne nadpisy... Pak tu něčemu věřte *4*
  • Je zajímavé jak jsou všichni kuřáci tady ohleduplní atd atd... pak člověk přijde do práce,kde se nesmí kouřit a každej tam čudí a je mu nekuřák úplně ukradenej... Jen si najděte další milion důvodů proč kouřit dál... a že to škodí a hodně,vím z vlastní zkušenosti... a jen tak mimochodem: knedlík v krku a chrchlání po ránu mi po roce úplně zmizelo... stačilo přestat kouřit... tak to nepřisuzujte pořád všemu okolo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit