Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přibalte ještě babu Langšádlovou. Plakala by stezkem!
  • Hlavu vzhůru a vocas dolů no to tedy bude strana. *2*
  • Vezměte si do party ještě lídry TOP O9, ať je těch potůčků víc.
    Náčelník potřebuje velkou vodu, do roka prý postaví novodobý TITANIK, ARCHU, ledoborec nebo ponorku? Piráti?
    Paní Bobo bude pádlovat a Santa bude dělat vlny a hlásnou troubu.
  • Bobošíková se nestyděla kandidovat na prezidentku s podporou KSČ, pomlouvala přitom trojkoalici a Klause a teď najednou na všechno zapomene, převlékne kabát a začne podporovat pravici a Klause, tak tomu se říká BINGO. Je zcela evidentní , že této prolháné ženské jde jen o moc a koryto a taková by se chtěla podílet na řízení státu. Hanba a doufám, že nebude mít ani hlas. *16* *12*
    • ... ještě něco?
      • ...co by jsi ještě chtěl "Antiparoubku" ? *2*
        • ... děkuji za projevy velké popularity :)))
          ... zoufalci s mnoha nicky mě netankují
  • Tuto stranu bych přejmenovala na "Pytel odpadků". Slezly se tam mršiny ze všech možných koutů, jen aby se dostaly do parlamentu. Jedno jim však chybí a to jsou voliči.
  • Proboha ti lidé se chovají jakoby neměli minulost. Nyní jim jde o budoucnost této země, když ji ještě nedávno všichni společně ze zodpuštěním kurvili.
    • Když je nablízku možnost dostat se ke korytu, jde všechno stranou. Bobošíková bleskurychle převlékla kabát.
  • Bobobábě hrabe ! Chocholouška na ni
  • No to je teda parta. A ten tuneldědek se jim ještě podbízí. Berlusconi je proti němu přízemní skákač. I když co se týká žen, to je ovšem Silvio borec. Na toho našeho politického štvance zbyla už jen Bobo.
    • A pár chlapců z Perlovky, které tam tajně chodí kouřit, kuřák, taky volič.
  • Na tu křižovatku jste lidi dovedli vy tunelovánim,zlodějinou nemakačenci vy nikdo nevíte co je to skutečná práce a teď myslíte ,že lidi na to zapomenou to jsou ty Vaše žvásty ten nástup sil který by mohl zavést zem do chaosu ,to je lid který vezme spravedlnost do vlastních rukou a zamete sváma ,na takové trosky nikdo není zvědavý a Klaun ať chodí kanalizací!! *16* *12* *16* *12* *16*
    • asax
      *2*
  • ... jedna slepice s úsměvem zaměstnává hordu pitomečků ne jenom zde :)))
    • a jak je vidět, ty jsi jeden z nich, sebekritika ti blbečku neschází.
      • ... ses nějak rozjel, trapáku, já neřeším píčoviny jako ty :)))
      • Právě, že schází. A nejen to.
        • ).(
          • Potrefená husa se ozvala. Ode mne nedostáváš žádné body ani mínusové. Nestojíš mi za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší