Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dokladem toho , že je stále co TUNELOVAT. Nová garnitura si musí také nahrabat. Mám pro pány radní geniální návrh. Zasypte Blanku 1 a začněte TUNELOVAT novou Blanku 2. Budete mít na dalších 10 let vystaráno. Ať žijí pražští kocourkovští radní !!!!!
  • Kdo delal stavebni dozor? kolik dostal zaplaceno? jake ma ve smlouve postihy za nekvalitni praci?
    • Stavební dozor tuneloval. *1*
  • tak snad je jeste v zaruce a nebo i ta jiz vyprsela podle skvele smlouvy co Bem podepsal?*1*
  • Tunel Blanka mi připomíná tzv. stavbu socializmu. Nikdy ji nebude konec, když sotva dostavěna a už se musí kde co měnit. Sotva vymění jedno, už bude na spadnutí další, a další a další. Je to nejenom tunel jako takový, ale TUNEL I NA PENÍZE DO VĚTRU.
    • Na takovou stavbu si nevzpomínám a že jsem jich prošel od Aše k Tatrám.Můžete mi připomenout.Děkuji.
      • JE Jaslovské Bohunice například
  • Toto mě nadzvedlo ze židle.Nebude lepší tam udělat památník na nejhoršího primátora tzv.demokracie p.Béma a tunel dědka Klause.Tento stát vyráběl všechny druhy kabelů,než fabriky byly totálně rozkradené do všech prostředí.Kdo to projektoval nebo jsou to žvásty,které se opakují celých hrozných 25 let ? Co dělalo IDS?Hlavně,že požaduje miliony za dozor.Ani korunu bych jim nedal a makat a makat.Důležitější než tunel Bém by byl tunel pod Národním Muzeem,kde je horentní doprava než na Letné.Jak budou potrestáni zadavatelé stavby?Vždyť je to další rozkrádačka za bílého dne.
  • Tak snad raději zabetonovat vchody to nás vyjde podstatně levněji, než výměny všeho ještě neotevřeného tunelu všech tunelů...

    Myslím si, že co se Blanky týče, jsme světovým unikátem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit