Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kradousek má nakredeno nejvíc z ČR-krteje ho BICE a TEPLOUŠ spolu se degekarlem rouzhodují koho zavřou a na koho pošlo BICEGESTAPO. To je vedoucí síla zdevastovaného a zkurveného česka.
  • Je to bída. I manželka známého herce musí opakovaně krást v obchodě.
  • roztrilet na cucky *1*
  • Souhlasím s výzvou na nákup provazů. Ale ne krk svůj, ale na krk všech lumpů, kteří v této zemi vládli 21 let. Navlést jim smyčku na krk a táhnout za auty všemi městy a vesnicemí ČR *1* *1* *1*
  • Já jsem za celý život,ani v komunismu,nepotřeboval všimné platit.Tak pokud někdo,za komunistů všimné platil,ť nadává sám na sebe.
  • S tím ,aby si důchodci ,pokud jim něco zbude,koupili dva metry prádelní šńůry a pořádnou skobu,jsem už důchodcům doporučoval před půl rokem.Je dobré,že jim takto podobně začínají radit i jiní.
  • Jindřichové jsou buď tzv. užiteční idioti či provokatéři a nebo bezmozci...
  • to jsem nepochopil asi chybička *1*
  • lidi volam vas do zbrane at TY SV..E CO NAM VLADNOU POTRILIME
  • Navazji na Jindřicha - u zubaře jsem si musel za totáče taky připlatit - na můstek v přepočtu 1600,- a na korunku v přepočtu 500,- - v nemocnici se neplatilo, ale když jste chtěli na PANU doktorovi aspoň vzít do pořadí- museli jste dát všimné - v přepočtu až do 50.000 Kčs,
    beru, že jsoui další lumpárny, na které doplácíme všichni
  • Ano. Plat 2 500,-. A kolik jsme platili u doktora, spotřební daň, daň z přidané hodnoty, za recept 1 Kč, a to nechci vypisovat všechny nesmyslný poplatky na úřadech, kolik se platilo na nezaměstnané a nepřízpůsobivé spoluobčany?
  • Spíš bych koupil pořádné boty, než je zdraží, abych mu mohl nakopat ........... ( třeba brambor )
  • Porovnám ceny za bolševíka : Plat 2500,- že by kilo kafe stálo 11,- nebo benzin 3,70,- mléko 2,- a rohlík 0,18,- a tak se dá popkračovat po inflaci se přidala 0 u mezd ale u cen je to lepší porovnání. Ovšem je tu nezaměstnanocz ale kdo chce práci má viz.vietkong pracuje jich 250 tis.,taky další a další ovšem že namísto zajištění peněžních úniků a zlodějen se zvyšují daně těm co pracují to je špatné a parta v parlamentu to vede.
  • jak říkáš ,, jednou přijde ani na tu defenestraci,, a té bych se klidně v Praze rád zůčastnil... , protože tohle už je moc,,, všechno se každej den zdražuje, ... co se týče benzínu,, atd,, vymýšlejí tam zákony co sou k hovnu, tenhle stát jenom napomáhá zlodějum..
  • Kalousek a spol by byli nejradši kdyby v naší zemi nadnárodní korporace a horních deset tisíc platili nulové daně a střední třída tak 50 %. A udělali z našich lidí otroky za mizerný peníz,kteří by si všechno platili a neměli žádný důchod.Měli by jsme si koupit provazy na krky,ale ne na naše,ale na ty politický a pro ty zloděje co tady kradou.
  • Všechny lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,je třeba na katovských mučírnách,odporážet co nejkrutějším způsobem.Bezbřehá krutost k lumpům je nutná proto,aby se darebáci politice,nejméně dalších sto roků obloukem vyhýbali.A tak slušní lidé měli čas tuto zemi vrátit do pořádku.Zatím je jedna dvacet roků naše politická scéna semeništěm lumpů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit