Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Vlk,vy musíte být takový ubohý zapšklý člověk.Co to je za argument ten Váš výkřik do tmy?O Grebeníčkovi tady řeč nebyla.Je mi Vás líto,ale měl by jste něco se svými komplexy dělat.
  • A pro Vás je autoritou Grebeníček a nebo jeho otec
  • Můžeme být rádi že máme Klause, je to člověk moudrý a vzdělaný.
  • Spolupracovník StB Lobkowitz a zloděj per - se radili okrást národ. že vám není hanba. *10*ten bezdomovec má víc cti, když je ochoten obětovat na vyjádření svého názoru svůj celodenní příjem
  • Pro Karel Vlk.Mě do toho nepočítej.Já jsem příznivec kvalitního bejkovce.
  • Pro Petr.Za starých časů chodilo po Česku hodně dráteníků ze Slovenska.Tak je velice pravděpodobné,že má hodně Čechů i geny ze Slováků.My co jsme čas na Slovensku vojačili,jsme se tehdy také snažili.
  • bezdomovce velká oběť. je stále o hladu a přesto se dobrovolně rozhodl obětovat poslední vajíčko na klause. je to bída kam jsme to s tou zdejší politickou žumpou za dvacet let dopracovali.
  • Pane Františku
    no přece kouká co se dá v naší republice ještě zničit a rozkrást než půjde na smetiště dějin
  • Karle Vlku, nejsem příznivcem žádné Holešovské Výzvy. Autoritou se ale člověk stává svým chováním, svými zásadami, jichž se drží, souladem mezi tím co vyznává a hlásá a mezi tím jak jedná. Nikoli tím, že dostane nějaký úřad. A to se týká Klause. Nemohu mít žádnou úctu k tomu psychopatickému bolševickému hovadu, které si dosadili na hrad bolševici, které škodí naší zemi v zájmu Kremlu, jezdí po světě a pomlouvá vlastní zem a nestydí se ani krást na státní návštěvě. Jestli je někdo hanbou národa, tak jedině Klaus. On vlastně ani nepatří k našemu národu, protože není Čech, jeho rodiče přišli z Haliče.
  • Pokud by nebyl Klaus a jemu podobní (kamarád Kožený...atd),nebylo by potřeba Holešovské výzvy.
    A autoritou je zloděj propisovaček jen pro jemu podobné,vážený pane.
    Hezký den.
  • Tak vulgární příspěvky, hanb a národa. Kam to náš národ dovede, při takové neúctě k autoritám.To jsou příznivci Holešovské výzvy
  • Ale bojí se ho použít
  • Nauč se psát
  • Ani takové ani makové,Pružinský haličský žid si zaslouží vajíčko speciální a odjištěné !
  • klaszpetr, to máš po marjnánce nebo po vodce? *1*
  • Nesehnal vajíčkovej granát a to byla chyba,Pružinský si ochranku nezaslouží !
  • Ten bezdomovec je pouhý břídil.Jsou i tací machří,kteří mají na politické lumpy připravený bejkovec.
  • Š K O D A
  • Škoda, že nehodil a netrefil, aspoň by vašík viděl, jak je národem "milován." A jak píší o něco níž, měl na něj vzít kámen.
  • Text Vašeho příspěvku *4* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit