Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úcta se získává úctyhodným chováním a ne že si o ni řekneme, soudružko .Ale to asi ve stanovách nejen vaší partaje chybí .........................
    • frankhill
      Přesně tak ale to nemůžete očekávat od komunistických zločinců
  • Není dneska Apríla?
    - Rusko chce bojovat proti Fake-news
    - komunisti chtějí víc demokracie
    *15* *15* *15*
    Není to tím teplem?
    • a do třetice všeho dobrého máme uctívat kolaboranta Zemana *15*
    • To nebude teplem, ani Apríl. Na Wikipedii se dozvíte že:"Za svůj politický vzor považuje bývalou britskou konzervativní premiérku Margaret Thatcherovou." Ta ženská to prostě nemá v hlavě srovnané. *3*
  • To není jen otázka úcty k prezidentovi, ale ústy obecně k ostatním a sobě. Pokud čtu ty hulvátské diskuse nevím koho vlastně někteří odsuzují ? Po uvedení hry kdy Ježíš znásilňuje muslimku a žena tahá z pochvy státní vlajku tak musela mnohým spadnout brada a ti kteří halasně kritizovali prezidenta Zemana ohledně jeho výroků k jisté ruské dívčí skupině si museli sami nafackovat. Někteří to ovšem stejně nedokáží viz páter Halík !
    Pamatuji jak někteří aktivní učitelé sejmuli ze zdi Klause pak Zemana. Prostě jim stále chybí modla a kult Václava Havla. Neměl jsem ho nikdy rád, ale nikdy jsem ho neurážel ač někteří zde píšící hulváti jsou jeho produktem.
    • přeci ten Halík je všeobecně uznávaným a certifikovaným - Hnojem všech hnojů.
  • Myslím, že názory paní poslankyně jsou hloupé. Za všechno jenom dva příklady - cožpak "chtít bydlet, mít dobrý plat, dát dítěti nejlepší vzdělání" je známkou levice ? Já jsem pravicový volič, a přece chci to samé, rozdíl je jen v tom, že prostředky na to nechci brát těm úspěšným, neboť 40 let komunistické nadvlády ukázalo, k čemu podobná snaha vedla.

    Také nevím, jak si mají děti vážit prezidenta Zemana, kterého pro mne symbolizuje výrok "... sem, ... tam". K tomu samozřejmě další desítky hulvátských výrazů či vyslovených nepravd, ale .... a Zeman jsou pro mne vyjádřením jeho osobnosti, která nepotřebuje dalšího komentáře. Vážím si učitelů, kteří portrét se Zemanem sundali, a odmítli dál oblbovat děti. Sám patřím ke generaci, která měla v levém rohy třídy postupně portréty Novotného, Svobody a Husáka, přes tehdejší denní nazírání do jejich tváří si jich dnes vůbec nevážím.

    Myslím, že celý rozhovor byl veden příliš "krotce" a nevystavil paní poslankyni před žádnou konfrontaci, se kterou by se jako politička měla vyrovnat.
  • "Pepíčku, už jsem ti několikrát říkala, že taková slova nesmíš říkat."

    "A proč ne, takhle přece mluví náš pan prezident, paní učitelko..."
    • frankhill
      český infantilismus
  • by se pro zvýšení úcty dětí k ing Zemanovi něco udělat dalo. Já jsem např. vymyslel říkanku pro malé školačky do slabikáře:

    KUИDA SEM, KUИDA TAM, PANA PREZIDENTA RÁDA MÁM:
    • *14*
  • Hlava státu má být příkladem a vzorem,bohu žel je opakem.
  • Zakladatelem komunistického hnutí je Karel Marx, arogantní hnusný člověk, který mimochodem silně nenáviděl Slovany.
    Tak takhle se v roce 1848 vyjádřil Karel Marx pro Neue Reinische Zeitung. Citát zněl přesně takto: "…nesmiřitelný boj, válku až do smrti proti Slovanům, těm zrádcům revoluce… je potřebné jejich vyhlazení, bezuzdný terorismus na ně – nikoli v zájmu Německa, ale v zájmu revoluce…
    • Tak tomu říkám dezinformační Web !
      • Ale nikoliv, Neználku - to je historie ! Nutno dostudovat, materiálu (bohudík) už je přístupného dost ...
  • frankhill
    Ucta k prezidentovi ?
    Ucta bez důvodu ?
    Ucta pouze k instituci ?
    Vy češi znáte pojem čest a spravedlnost ?

    Bezdúvodná ucta a pokora k soudruhovi....jak české a jak nízké.
    Zbabělé a pokrytecké.
    češi....oříškové evropy
  • Už nastal čas, aby se Juncker, Merkelová, Timmermans, Mogheriniová a spol. zodpovídali před trestním tribunálem. Jejich avanturistické počínání směřující k eurohujerské diktatuře a k utopení Evropy v migračně-musulmanské žumpě naplňuje znaky mnohé trestné činnosti, zejména genocidia evropských národů.
    • A kdy se budou zodpovídat před trestním tribunálem komunisti? Zákon na to máme.
      Kdy se budou zodpovídat před trestním tribunálem ruští nájezdníci z východních stepí za vydrancování, zbídačení a anexi východní a střední Evropy a zavedení východostepní ruskohujersk diktatury?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit