Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro tak rozsáhlou zemi jako je Rusko je nejrozumnější si vše potřebné vyrábět samo a suroviny pošetřit pro další generace Rusů.Nějakou EU směle kopnout do zádele.Tak bude mít po probnémech.
  • A Rusko s chcípající ekonomikou se neobejde bez EUropských peněz za plyn. *15* *15*
    Plynovody do Číny zůstávají jen na papíře,. Stejně jako rychlostní železnice a dálnice.
    Putin sliboval ale udělal jako vždy prd.
    Kam mizí ty miliardy? No na konta jeho kamarádů. Zlodějů z KGB co si dnes hrají na podnikatele. Jako rudí grázlové u nás. Že ANO StB
    • Ty StBáckej šmejde, teplej Simone alias soudružkoamericanko, ty chcípneš první..hi..hi..hi
  • Je to tak, neobejde. Takové množství, které je Evropě zapotřebí, není schopen pokrýt nikdo kromě Ruska. Případný dovoz břidlicového plynu z USA, který by se značně prodražil, je v současných podmínkách sci-fi.
  • K čemu je mě plyn. Já já jsem dávno nezávislý! Ani ho nepotřebuju. U nás na vsi stejně není zaveden. My topíme dřevem ukradeném na panství knížete Walderode! *2* *14* *4* *1* *1*
    • Jste na tom panství rozumní lidé.I za komunistů se tvrdilo,že ten kdo nekrade tak okrádá rodinu.Zde šestadvacet roků zde vládnoucí lumpové drží tohoto hesla dodnes a jak si v kapitalismu žijí.
  • Ale obejdeme. USA nám ho budou dovážet v tisíci tankerech jako zkapalněný! A taky ho mohou vozit v letadlech, nebo třeba teleportovat. Posledním hitem je ale prdění do trubek.
    • To prdění do trubek chtějí v další topné sezoně zkoušet v Senátu,dyž se to osvědčí budou tak vytápět i Sněmovnu.
    • Jen se neboj, my bychom to nějak přežili, ale ruská kobyla by chcípla, kdybychom nekupovali jejich plyn, protože nic jiného nemají. Ona stejně chcípne.
      • A my budeme na řadě. V tom chcípání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit