Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen si nemysli. Našlo by se hodně tupců, kteří by tu stovku dali partaji, jež by jim slíbila levnější pivo a buřty.
  • je zajímavé že za komunistů podle ůstavy byla možnost poslance odvolat..............
  • Kdyby jenom tam, ale přímo na hradě sedí psychopatický ercgauner, který se nestyděl krást na státní návštěvě před kamerami. A nejen krást, ale on se ani trochu nestydí. Takový světový skandál dokáží vyvolat snad jen Češi. I když on vlastně není Čech, jeho kořeny sahají do Haliče, jsou téměř východostepní.
  • Miloši, byly tady pokusy o vytvoření slušné strany, ODA, DEU a nakonec za Luxe i ČSL a jiné. Jenomže ty ve volbách propadly, protože stádo volilo "tradiční" partaje, jejichž lídři jim slibovali, že jim zajistí ráj (někteří RaJ) na zemi a oni se vůbec nebudou muset namáhat, stačí jim jen dát hlasovací lístek. A byli i tací co zpívali "zítra se bude tančit všude až naše vlajky rudé na stožáry světa vyleti..." a slibovali, že všichni budou pracovat podle svých schopností (tzn. ti lempli a lenoši také podle svých "schopností") a všichni si budou brát podle svých potřeb (tj. podle chuti, i ti lempli, lenoši a prostopášní požitkáři podle svých "potřeb"). A je s podivem, že ještě dnes, v postindustriální společnosti 21. století se najde tolik pitomců, kteří tomu věří. *1*
  • Dnes už člověk opravdu neví koho volit.Jak to vypadá tak v parlamentu budeme mít bandu gaunerů a možná i vrahů a ještě k tomu krasně zaplacených.Kde je jejich svědomí?Bezúhonost a lustrace už asi neplatí.Chce se mi zvracet.
  • V poslanecke snemovne a vlade sedi take vinici osoby, ktere jsou na kriminal....
  • Když chodí k volbám sprostí chudáci jako gema -nebo spíš guma
    tak čemu se divíme -vláda obraz národa *16*
  • Já přemýšlím nad tím,že pokud někdo bude chtít můj hlas nebo mé rodiny tak si za něj nechám dobře zaplatit a tu částku zdaním,abych nebyl nas.,když to bude taková prolhaná svoloč,protože proč mám zadarmo někomu zvyšovat životní úroveň a ještě má tolik drzosti tam dále zaclánět jak to vidíme dnesa stále posledních let.Hlavně nepište,že to není morální atd.Mě tato svoloč snížila životní úroveň také.,proto ten nápad.Tak se snažte Nečasové,Paroubkové,Bártové apod.Beru keš.
  • Naprosto souhlasím !!!!! *15*
  • H o v n a typu spasitel a ford, tenhle postkomunistickej vexláckej dobytek mě fakt nemůže urazit, asi tak *12*
  • gema: pitomec týhle diskuze
  • ...a nejhorší jsou trpslíci, ti vám vlezou všude. I do diskuze.
  • Bolševici nejsou lidé. Je to vzteklinou nakažený živočišný poddruh!
  • ...prase...
  • šibenice pro všedchny vládní opice !!! *1* *1*
  • Škárka bude mít ten samej superkriminál jako měl cintal Havel!
  • souhlas
  • kdyby lidé museli povinně volit a za zvolení své strany zaplatit 100 korun. to by si dobře rozmysleli komu své peníze vrazí a hledali by kvalitu. takhle když je to zadarmo nechají se utáhnout na laciné kecy a vařenou nudli
  • jestli víš co to je. švýcarský a islandský model. LIDÉ KONTROLUJÍ POLITIKY a ne jako dosud že politici kontrolují lidi
  • nadávat na diskuzích by vám všem šlo velmi dobře, ale když příjdou volby jste líní zvednout své otylé zadky od počítačů a piva v hospodě a jít volit - potom si nestěžujte na to jak to tady vypadá - zavedl bych povinnou volební účast tak jako to mají v Britském společenství národů - a nikdo neprská jako u nás že se jedná o totalitu a nedemokratičnost. Svůj názor vyjádři u voleb a né ve IV.cenové "Na růžku" u pogryndaného ubrusu propáleného vajgly pašovaných cigaret

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit