Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý tento systém je na hlavu a odporuje logice a zdravému lidskému rozumu.
    • Souhlas švejkovi vládnou kryminálníci a švejkovi to nevadí a bude je volit dál *12*
  • Vsichni jsou to *12* *11*
  • a proč by odcházeli, když u korýtka je jim dobře.
    Snad jste tomu nevěřily, že odejdou.
    To jenom dokazuje, jaká špína nám vládne, když ani nemají kousek soudnosti.
    • Bořku, oni nejen že nemají kouska soudnosti, ale oni ani NEMAJÍ KOUSKA CTI.
      • A co je to čest? ty ty bastarde je ztelesněná *12*
        • Hele ty gemo,nemohl bys urazet sve spolustraniky na UV KSC(m)?
          Je az zarazejici,co si bolsevici na diskuzich stale vice dovoluji!!!
          Ale vzkaz pro ty,jez s temito "lidmi" sympatizuji-Kdyby zde vladl ten jejich slavnej polofasistickej rezim,tak nemate doma mobil,natoz pocitac!
          • Bolševici nejsou lidé. Je to vzteklinou nakažený živočišný poddruh!
  • Není důvod aby se vzdávali mandátu Škárka ani Bárta, pokud to třeba neučiní Bém a Vondra. Myslím, že ti dva z VV neudělali tolik škody jako ti z ODS.
    • Anonyme, resignace je osobní rozhodnutí a přiznání "udělal jsem chybu a proto se necítím hoden na tom postu působit". Ale to je otázkou OSOBNÍ CTI, která těmto lidem zcela chybí. Říkat "ano, já budu resignovat, ale až to udělá i ten druhý" je projevem vyčůranosti. Kdyby odstoupil někdo pro menší nečestnost, tak by nakonec veřejné mínění donutilo odstoupit i ty Bémy a další. Oni ti dva skutečně neudělali tolik škody jako ti z ODS, ale to je dáno tím, že VV tady jsou od posledních voleb, kdežto Klauspartei ODS je tady už dvacet let.
      • Se ti to povedlo, a hlavně při volbách zm r de *12*
        • Když chodí k volbám sprostí chudáci jako gema -nebo spíš guma
          tak čemu se divíme -vláda obraz národa *16*
  • Nevím,co je na tom nelogického.Jsem psychiatr a vidím to normálně.Které lůze se to stále nelíbí?
    • Jestli jsi skutečně psychiatr, tak se radši co nejdřív poraď s dr. Chocholouškem.
      • Ty se porad imbecile!
  • Morální spodina ve vrcholné politice,jakým záhadným způsobem se takoví šmejdi dostávají na kandidátky před volbama ?
    • No jo, a jakým "záhadným" způsobem ovce stále dokola volí partaje, které kandidují ty šmejdy, že? Stačí jim dát pivo buřta a těm vychytralým tři stovky čistá ruka a slíbit nesplnitelné a ovce spokojeně bečí.
      • A za koho kopes ty? ty smejde
  • Politici se chtěji srovnavat s amerikou,ale asi jen co se platu týče.Když ale v americe praskne podobný hnus u politika tak okamžite tento politik zmizí ze scény,ale u nás jsou ve vládě hovada,které nemají srdce a mozek.Je to ostuda celého českého národa a chce se mi z toho ŘIGAT!!!
    • Nedovedu si představit amerického,či jiného západoevropského politika,jak krade rohlíky v sámošce.
    • Nasraný lide, ono ani není třeba chodit do Ameriky. Stačí si uvědomit kolik presidentů v okolí odstoupilo kvůli daleko větším "prkotinám". Ale co bychom chtěli u nás, když náš president sprostě krade na státní návštěvě před kamerami a nic se neděje. Nečekal bych, že to psychopatické hov*do samo odstoupí, ale že je to jedno i poslancům a senátorům. To je právě ta strašná absence morálky, což je mnohem a mnohem horší než nějaké zvyšování daní.
    • Každým tvojím příspěvkem mně utvrzuješ jaký si blb.
      • Asi jsi taky VVblbečka a nemužeš mě urazit,měl bys toho debilka v zrcadle pořádně vyliskat
  • V zemi Vycházejícího slunce bývalo zvykem, že i při mnohem menším porušení cti dotyčný vstane před východem slunce, vykoupe se, obleče bílý šat, vystoupá na horu Fudžijamu a tam spáchá harakiri. Jedině tak zachová čest svou a své rodiny. Ale v tomhle Klausistanu je slovo čest považováno za sprosté slovo, přinejlepším za třešničku na šlehačkovém dortu.
    Holt poslanecké koryto se ničím nahradit nedá: bohaté prebendy a imunita...
    • Cekam kdy tu ty kryple zacnes citovat zakony o zločinosti komunismu a propagaci atd, to ze stat vedou kriminálníci to ti neva? *10*
      • ...a nejhorší jsou trpslíci, ti vám vlezou všude. I do diskuze.
    • Naprostý souhlas,akorát to harakiri bych vyměnil za nějaký ty vrácený miliony do státní kasy. . . *3*
    • Naprostým souhlas a nebylo by třeba chodi až do Japonska. Ani bychom nevyžadovali harakiri, ale čestný odchod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit