Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to ještě ten estébák přísahal na zdraví svých dětí.. inu křivák jako Zeman. Ti dva se hledali.
    • *5*
      • no tak to je velká myšlenka, co z tebe vypadla. Zamindrákovaná socko.
  • *5*
    • proroku. Zato ty zas chytneš na ulici v Ostrově pořádného facana jak v 5/2017. Vzpomínáš?
      • ... tos maximálně objímal nějaké prase v chlívě a spletl sis je se mnou, ty dementní blbečku :)))
  • třetina národa snad nemyslí... takovému člověku svěřili státní pokladnu.. a takovému člověku chtějí svěřit premierství....
    • *5*
    • Já ho určitě volit budu. Neznám nikoho lepšího.
      Vy snad ano?
      • Já opravdu většího zloděje než Bureše neznám! To bude legrace, až bude naše republika řízena z Mírova *1*
        • *6*
  • Je to divný pán, když takovému podezření a možnému stíhání vystavuje svoje děti...Nechápu, kdo ho může volit... podvodník na první pohled
    • *5*
      • bystrý pozorovateli. Zato tebe nechce vidět nikdo. Jsi špína a vyvrhel.
  • Text Vašeho příspěvku
    Zapojit svojé déti do mezinárodního podvoďu je vogo fakt hutý hustý tohle bych ty vogo ani nedal, aješté na né přisahal, prisaham vačku boga jego vogo
  • Co u nás platí je: být úspěšný není dobře.

    Jinak kolik politiků rozkradlo prachy z dotací a jiným způsobem a nikde není nic vidět. Tady alespoň někdo něco vybudoval a peníze neskončily v daňových rájích. Tím pádem tohle mi by mi vadilo úplně nejmíň.
    Za další zřejmě není co psát, vysílat a podobně a tak je už v podstatě odsouzený, zavřený, zcela vyloučený, zostuzený a přitom je podána pouze žádost o vydání s nejistým výsledkem.

    Z mé zkušenosti fungování různých kontrol státní správou je asi následující. Prošel jsem kontrolou v jistém odvětví a byla vyměřena pokuta 100t. Kč. V seznamu bylo uvedeno několik pochybení a udělena sankce. O dva roky později jsem absolvoval totéž a za co jsem dostal sankci, jsem byl pochválen, jak je to dobře vedeno. U nás si kontrolní úřady ohybají legislativu jak je třeba a směrodatný je jaký má být výsledek. Běžně jedna kontrola 50t. Kč. Bohužel při udělení prvních 50t. sankce byla organizace převedena na a.s. a sankce přestala být vymahatelná a tak následovala další kontrola už u a.s. a tak padla další sankce a to těch zmíněných 100t. Kč. Zkrátka ohnou to jak budou potřebovat a je otázkou, jak se k tomu postaví OLAF, tam sna ty gauneři prsty nemají.
    • Úspěch ... poctívě .. ano, ale takto ... asi ne? Tam nevidíš rozdíl? Ano, souhlasím, je to úspěšný podvodník.. Zblbnul třetinu národa...To by se dalo napsat o Nečasovi a Nagyové podobně.. navíc vždy před dalšími volbami měli další líčení... tak jakápak účelovost.. Babiš není žádná chudinka... tak ho nelituj.. nebo jsi na výplatní pásce Agrofertu? Asi ANO!!!!
      • Kdo má jiný názor než vy, tak musí být podplacený?
        Pán tady popisuje svoje zkušenosti s kontrolami, které nijak nesouvisejí z Agrofertem.
        Rozumíte vůbec psanému textu? *14* *14*
        • *5*
          • alicia1
            Tvé IQ které je bezesporu o něco vyšší, ti pomohlo studovat Cicero?
            Ten totiž kdysi prohlásil, když nemáme výmluvný protiargument, můžeme na oponenta nakydat nějakou špínu a použít nadávku, to jsou nejsilnější argumenty, buď zdráv ty lve diskusních salónů.0x0x0x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit