Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... je kouzelné, když jednoduchý trouba Chalupa použije formulaci "zjednodušeně řečeno" :)))
  • ... hezky si to všechno důkladně ohlasuj, ty primitivní zdegenerovaná duševní trosko :)))
  • ... všude jsem velmi oblíben, primitiv jako ty na tom nic nezmění, jsi neškodný blbec :)))
  • oplzlých příspěvku je vyhlášený sprosťák z Ostrova. Jmenuje se ing. hrebeňár a bydlí na Lidické 1332. Třeba v okolních obchodech je nesmírně oblíben.
  • oplzlých příspěvku je vyhlášený sprosťák z Ostrova. Jmenuje se ing. hrebeňár a bydlí na Lidické 1332. Třeba v okolních obchodech je nesmírně oblíben.
  • oplzlých příspěvku je vyhlášený sprosťák z Ostrova. Jmenuje se ing. hrebeňár a bydlí na Lidické 1332. Třeba v okolních obchodech je nesmírně oblíben.
  • ... ale mě nezajímá vůbec nic z toho, co zde bliješ, ty tragická trosko, nevysiluj se už :)))
  • ... něco nového asi nebude, že, primitive, nudíš, na špínu jako ty je potřeba vysrat se :)))
  • Nuda medií
  • Milý tatínku, jsi větší a větší blbec, máma to taky říká.
    Tvoje dcera Denisa.
  • Mas naprostou pravdu - nemam na to sproste nekomu nadavat a urazet ho...
    Stejne tak nevelebim koblihare, jako ty, protoze mu neverim ani slovo ...
  • ... díky, trapáku, jsi naprosto v hajzlu, známá to věc :)))
  • vytesat do kamene *3*
  • umírněný stalinismus je jediné řešení pro bankrotujíci ČR
  • ... hlasy primitiva nevadí, naopak, dokazují pokaždé, jak je d*ment dokonale v hajzlu :)))
  • ... nevidím důvod, abys dokládal svou neskutečně primitivní úroveň dementním hlasováním :)))
  • ... mám z tebe stejný úsměv, blbe, jako Andrej na fotce, jsi naprosto neškodný lidský odpad :)))
  • máma pořád říká, že si byl debilní manžel, proto se ti kurvila se sousedem, víš tati
  • ... delirium, blbečku?
  • ... je zde spousta dementních blábolů, ale na tvé žádný nemá, ty ubohá trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit