Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Statistiku resp. "aktuální průzkum" beru na vědomí, ale pro mě teda NEJSOU !!! *3*
    • ostapkotab
      statistiku ? ty predem napsany,zaplaceny-podplaceny zk#rv€ny lzi ?! *12* *12* *12*
  • Slovakum a moravskejm trotlum muze duverovat pouze degen!
  • To ten průzkum prováděli v Poslanecké sněmovně? Sobotkova důvěra tolik procent, když jen papouškuje vše podle toho jak fouká vítr ze zámoří a z EU a doma skáče jak Babiš a Bělobrádek pískají. Jeho hvězdná pěchota s lidovecku berličkou bez které neudělá ani krok.?
  • Lidé jsou zbabělí v tom,
    že se bojí volit KSČM a podléhají mediálnímu tlaku, že s exkomunisty se budeme míti lépe. Exkomunisti jsou mnohem nebezpečnější, než dnešní soudruzi komunisti.
    • Jaký je rozdíl mezi komunisty a exkomunisty ? Komunisti si ještě dost nenakradly *1*
  • kdo prosím
    důvěřuje tý holohlavýsvini?
    • ostapkotab
      proc urazis *12* *12* ??
    • Nejvíce hlasů získala na Ostravsku *1* zato,že prodala havířům střechu nad hlavou.
  • Mě do toho netahejte !!!
  • !!!!!!!!!!!!!!
    Věra Jourová tvrdila, že byla z MMR propuštěna kvůli tomu, že nechtěla podpořit projekt Bono Publico? Proti tomu mluví jednak výpověď JUDr. Krále z MMR, který otevřeně u soudu řekl, že byla propuštěna, protože lhala a byla líná! Takto ji ohodnotil Jiří Paroubek:

    „Tak třeba Věra Jourová byla mou náměstkyní na Ministerstvu pro místní rozvoj. Byla to milá dáma, já jsem ji sám prosadil do funkce náměstka ministra. Musím říct, že můj nástupce ve funkci ministra Radko Martínek za mnou záhy po svém jmenování přišel jako za premiérem a řekl mi, že by rád s Věrou Jourovou ukončil spolupráci, neboť je zcela neschopná. Já jsem mu to zatrhl, přišel podruhé s mnohem propracovanějšími argumenty a když přišel potřetí, tak jsem mu musel dát za pravdu a uvolnil jsem mu ruce.“
    http://pravyprostor.cz/pripad-josefa-marka-drive-ing-arch-marka-ricare-je-zrejmym-justicnim-zlocinem/
  • Sudruhy, taketo zmanipulovane průzkumy jsou nepravdivé a slouži jen k oklamani prostého lidu! Realita je takova, že nejduvěryhodnějši politik je sudruh Vojtěch Filip, předseda a budouci generálni tajemnik. Ze stran je to pak naše Komunistická Strana. Ta se těší maximalni oblibě. Čest!
  • Politici jsou trestem za naše hříchy
    a je třeba to s pokorou přijmout. *14*
    • ostapkotab
      h@vno !!! je potreba je vyzabijet *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • Já jsem rebel a nikdy nic takového nepřijmu a už vůbec ne s pokorou. Havlův duch ať drží pysk, sám humanitárně bombardoval Srbsko, šmejd bombarďácký , ožralý.
  • ostapkotab
    proboha !!! jak muze nekdo tem prolhanejm zk#rv€ncum verit ???!!! *12* *12* *12* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit