Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Statistiku resp. "aktuální průzkum" beru na vědomí, ale pro mě teda NEJSOU !!! *3*
    • ostapkotab
      statistiku ? ty predem napsany,zaplaceny-podplaceny zk#rv€ny lzi ?! *12* *12* *12*
  • Vy možná jo, ale pro mě je to ale odpad společnosti. Stejně jako většina politiků.
  • Sobotka je spoluzodpovědný za zlodějnu jménem OKD a byl usvědčen jako podvodník
    se stravenkama. Babiš léta mizerné platí své vlastní zaměstnance a pak na setkání
    s občany hřímá - je to hrozné že zdejší lidé berou tak malé peníze. Já jsem vůbec nevěděl
    že je minimální mzda tak nízká.

    Téhle dvojce člověk nemůže věřit ani pozdravení.
    • ostapkotab
      nemas podporu mrkvosoftu,muzes jit do prd€le *1*
  • KIMCID
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Prohlásil jistý vlivný anglický politik poloviny minulého století:"Věřím jen těm průzkumům, které si zfalšuji sám!"Jaksi u Babiše je to výsledek dobře organizované "Babišiády" podporované sdělovacími prostředky a koblihami, budiš.Ale u všehoschopného, nedůvěryhodného Sobotky, politika, který v tomto období nejvíce podvedl své voliče je to podvod!Povšimněte sobě zároveň jak agentura manipuluje lidským vědomím, když u některých ostatních politiků uvádí místo oblíbenosti neoblíbenost.Kdyby to udělala u Sobotky, tak mu vyjde, že je z 53 % neoblíbený!Všechno je to cíleno ke klamání obyčejných lidí.Páni z agentury by se měli stydět!
  • jeden za dvacku,druhej za osumnáct..
    stará věc.
    povíme si to za 4 járy,jů. *1*
    • ostapkotab
      jooooooooooo : zase 4 roky v prd€li ! *12* *16*
  • Dnes vyšlo několik zpráv, které potvrzují zoufalství USA, gradující na přelomu let 2013 a 2014, tedy v době oddalování fiskálního útesu USA. Toto je zpráva z prvního ledna 2013 a je výsledkem silvestrovsko-novoročních a velmi napjatých jednání:

    http://aeronet.cz/forum/showthread.php?s=5cbccc77e03e9e11af6b04c6f05301b9&t=7607
  • DOKTORE 11 -- ,přesně stejně to vidím a cítím jako vy.I když znova trojkoalice. Od r. 2006 první vláda,která vypadá a jedná jako sbor lidí,kteří se chovají jako dospělí,ve snaze se dopracovat rozumných kompromisů a výsledků.Dokonce se zdá,že jsou silně vyplašeni bývalí loutkovodiči předchozích šašků a zloduchů,kteří si taky říkali vláda..
  • To ten průzkum prováděli v Poslanecké sněmovně? Sobotkova důvěra tolik procent, když jen papouškuje vše podle toho jak fouká vítr ze zámoří a z EU a doma skáče jak Babiš a Bělobrádek pískají. Jeho hvězdná pěchota s lidovecku berličkou bez které neudělá ani krok.?
  • Proti uslintanému knížeti,zlodějské ODS,demagogovi a nebetyčnému zmetkovi Kalouskovi etc-c je tato vláda zatím nejpřijatelnější.Konečně se začíná v republice něco dít a zatím to vypadá že k lepšímu,uvidíme jestli jim to vydrží a vytáhnou nás z té žumpy,kam jsme se dostali díky ODS a TOP-09.Aby nás opět Evropa respektovala a vyškrtla nás ze seznamu rozvojových zemí,zvaných banánové. *1*
    • ostapkotab
      a co se deje blbe ? a k lepsimu ? nejak jsem si nevsiml !
      • Tady je zbytečné něco komentovat,jste ignoranti kteří čekají že jim bude do schránek chodit šek na dvacet tisíc a potom získáte pocit zlepšení,je vidět že nemáte ani páru co se vlastně kolem vás děje.S pitomcema odmítám komunikovat,je fakt že lopata zůstane lopatou a vy jste mně v tom jen utvrdili.Ještě že jsem studoval a nemusím se s cvokama bavit a navíc jako lékaře potřebují oni mne nikoli já je i když mám hodně přátel mezi dělnictvem ale ti narozdíl od vás mají chválabohu zdravé myšlení a vrozenou inteligenci.Tady je naprosto zbytečné něco napsat protože když vidím tady to osazenstvo tak je mi na blití a stydím se za to že jsem Čech.Ještě že mezi vás nemusím a nikdy muset nebudu,finančně jsem za vodou a blbečky jako vy potřebovat nebudu,jedině si vás koupit vy osli.
    • Asi žiji někde jinde. Prozatím se k lepšímu děje něco jen ve prospěch Babiše a jeho strany. Na důležité posty si nastrkal svůj kamaradšoft, přidal jim peníze a začíná navrhovat zákony, které zavedou další dotace pro jeho firmy. Pro zlepšení života obyčejných lidí neudělá vůbec nic, spíše naopak. Tato vláda bude dělat všechno pro ještě větší rozežranost zbohatlíků a pro získání politické moci jen pro babišovce.
      • Předpokládám,že jste dělnice z továrny,která jen papouškuje to co někde na pavlači slyší,protože dle vašeho komentáře víte prd o podnikání a zákulisní politice.Kdyby jste se jen trošku zajímala o dotační program,tak by jste věděla,že Babiš získal na dotacích pouze jen to co všichni ostatní kteří na to mají ze zákona nárok.Sancta simplicitas-bože a takoví lidé mají stejný volební hlas jako já.No sbohem republiko.Pokud jste si nevšimla milá Anno tak Babiš ted docela výrazně šlápl podnikatelům na krk a samozřejmě i sobě,protože jeho firma je na očích a mediálně více sledovaná než všechny ostatní v tomto státě.Vy jste koukám hloupá slepice která kvoká co ji kdo nakuká.
      • Vyloučit se toto nedá, bohužel.
    • Souhlasím, Babiš možná neni diplomat, ale ma tah na branku a jde správným směrem
      • Jít správným směrem je také jít se správnými lidmi a ne se šmejdy co tu podělali co se dalo a ještě na tom vydělali miliony jako Telička, prostě Telička je šmejd, kterého nelze tolerovat v tomto hnutí a do EU už vůbec ne. Dalším je Komárek, Zlatuška, Stropnický a Válková po tom co předvádí je dnes už také na odstřel. Odkopala se dostatečně.
    • Mezi slepými jednooký králem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit