Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to si to u mě Babiš posral. Jenom parchant může souhlasit s agresí v Sýrii. Namísto toho, aby zmínil, že to USA ten celý region zničili svými "mírovými" zásahy, tak se ohrazuje proti Rusku, Íránu. Tak to je u mne křivák. Navíc i ve vyjednávání o vládě - namísto aby jednal a utvořil vládu s SPD a komunisty, tak zase bude podlézat těm křivákům z ČSSD, ze strany, která vlastně volby totálně prohrála.
    Už je u mne a u mnoha jeho bývalých příznivců odepsaný. A začíná navíc přicmrndovat EU protože potřebuje od nich asi dotace pro své kšefty
    • no vidíš bolševickej pacholku a to si mu tu roky za stálého mlaskání olizoval klobásu *15* *15* *15*
  • No jak jsem viděl Babiše po schůzce s bolševikem Zemanem spražený a asi musel obrátit,třeba mu Zeman vyhrožoval že mu k vůli tomu ukončí lhůtu na sestavení vlády.Babiš a Zeman jsou jako den a noc Zeman proruský a Babiš proevropský jinak by se neponižoval před ČSSD a spolčil by se se Zemanovým kamarádem Okamůrou.
    • to jsi se pečlivě díval. Moc pečlivě. Podobně pečlivě i se všemi okolnostmi se vždycky díval nějaký Pithart. Nyní starý zavšivený tchoř, který umí jen zlostně prskat.Absolutní mistr v házení hnoje.Akorát že nikoho už nezajímá.
  • Babis meni sve nazory casteji nez ponozky...
  • Tento chlapík rovný jak vývrtka, již v minulosti z huby vypustil pár houvadin a později je dementoval a tvrdil že černé je vlastně bílé ale ve tmě. Všimněte si, když mluví, nebo odpovídá na dotazy, které nečekal a nebyl na ně připraven, tak z něj lezou perly....
    • ANO i náš prezident novorosijec už ho má plné zuby *10* *10* *10* *10*








      PCHE !!!!
  • Burešova světová politika je "hodný je ten, kdo sype Agrofertu".
    Jinak je jisté, že pokud někdo brání šetření na místě činu,
    tak jak činí Rusové v Sýrii... jsou vinni..
  • Změna korouhvičky nastala po nedělním obědě s Cé-manem, bolševickým nokem.
    • No jo, "bývalý" komunista a konfident StB nyní zjevně vydíraný putinchanátem mu to "vysvětlil".
  • ... Kalda je píííííííííííííííííííííííííčaaaaaaaaaaaaaaaaaa tisíciletí :)))
  • Babiš, Stropnický, Pelikán, Jourová... a prakticky vše kam člověk v ANO sáhne, tak se nesplete. A tohle jsou lidé schopni volit. Problém je sice v "osobnostech" v ANO. Ale horší problém je v lidech, kteří jsou schopni volit chameleona Babiše, zásadního zastánce terorizmu NATA Stropnického atd. Dost přesvědčivý obraz o voličích ANO dávala zpráva o volbách v roce 2013 a kroužkování. Nejkroužkovanější zástupce ANO ve středních Čechách byl Babiš. Problém ale byl, že to byla shoda jmen, protože onen kroužkovaný Babiš byl jakýsi prodejce aut ve středních Čechach. ( https://boleslavsky.denik.cz/z-regionu/ve-strednich-cechach-zvitezilo-hnuti-ano-pred-cssd-a-top-09-20131026.html ). Kdo nevěří, ať si přečte. Stačí začít od textu: " Velkou podporu získal vítěz voleb v Průhonicích u Prahy, kde má bydliště šéf hnutí ANO Andrej Babiš....."
    • 0
      • jsi Rudyn Hrebeňár malý šedivý skřet z Ostrova, Lidická 1332.Lůza co parazituje na dávkách.
    • Já budu volit komunisty, náš národ už je za těch 30 let rozežraný, všichni chtějí zubní pastu a toaletní papír třívrstvenný ! Maso na pultech každý den! Kdo to kdy kdysi viděl? Ať znovu zakusí bídu, tak jako v dnešním Rusku, pak je přejdou roupy. A velkozlodějům všechno znárodnit.
  • Kalousku umyj si jahodu,zase ti smrdí z huby .
  • Kalous je ten pravej aby někoho soudil :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit