Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 😎 ano  "  prijebnuty slova k "   kimcidovi patří😎 , musíš dodržovat mezery i když je máš ve vzdělání😎

  • Konfident Bureš má problém: Jak rozhodnout v souladu s nařízením konfidenta MANa, který táhne naši zemi do východostepní p.dele  a přitom nepoškodit BIS a nerozzlobit soudné občany a neuškodit naší zemi.

  • Antone, nechápu tvoje argumenty. Bureš tvrdí, že s nikým nespolupracoval. Ty tady říkáš, že musel spolupracovat. Přečti si znovu, co jsi napsal. Bureš by tuto činnost mohl vykonávat bez závazků? To by táhl ihned na Slovensko.

  • KIMCID

    Já vím že je občan úplně vypatlanej, ale snad ho naučím kde leží step.

  • KIMCID

    Ano píšeš tu o sobě.

  • KIMCID

    Přesně stím jsem počítal ty jedna šmudlo.Tudiž je to pravda, lžeš a nemáš nic čím bys své lži podložila.

  • KIMCID

    Ano prijebnutyslovak jsi

  • To je marný 😂...  Tomuhle západoprérijnímu válečníkovi Či-Ko-Blbovi nepomůže ani Chocholoušek... Tohle už je těžká retardace.

  • Podklady mi poskytl jistý Kettling - známý to agent 

    české kontrašpionáže v Německu...

  • Stále potvrzuješ rčení  - bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku...

    Tak ať to zítra " přežiješ" ...😃


  • Kdepak si to zase vykopiroval ty starej moulo ?? 

  • KIMCIDE, už unavuješ...

    Od čeho máš internet...?

    Ta hledej, Šmudlo...

  • Podobenství s tím z Braunau je  tolik , že to někdy az vypadá na reinkarnaci. A důsledky v Čechách budou podobné. Sice menšího rozsahu , ale podobné. Nebylo by od věci zapamatovat si kdy je dnes příznivcem tohohle Slováka a jednou ho za to odměnit. Jedná se tedy většinou o pokročilé ročníky a nižší inteligenci , hodně jich světské spravedlnosti unikne , ale stejně by to nebylo tak úplně ideální věci.


  • Nechutné jsou ataky známých "diskutérů" na adresu ing. A. Babiše, plánovitě zapomínajících, že když je řečeno "A" - je nutno říci též "B" - případně citovat 

    i další  písmena abecedy - jinak jde o "polopravdy" - takové, jaké kdysi psala 

    ona pověstná "Rudá Kráva":

    V roce 1985 působil pan ing. Andrej Babiš v Maroku, kde z pověření MZO ČR pracoval jako obchodní delegát podniku zahraničního obchodu PZO PETRIMEX. Jeho otec, pan ing. Štefan Babiš byl v té době ředitelem odštěpné kanceláře PZO POLYTECHNA v Bratislavě...

    V té době začal - a byl nucen udržovat - vztahy s agenty české "kontrarozvědky",  kteří působili na každé ambasádě ČSSR - mezi nimi např. Biľakova dcera v Paříži - zároveň mu to umožnilo proniknout do detailů této podivné frakce československé policejní práce - jmenovitě do struktur 26. odboru  (zahraniční kontrarozvědka, ideodiverse            a emigrace - tehdy pod vedením pplk. Milana Jelínka, promovaného filologa...)

     „Vůbec jsem tehdy netušil, jak StB funguje a co může všechno vědět,“ připustil ing. Babiš během rozhovoru s pracovníky SDECE, se kterou už dříve - a daleko intensivněji - též spolupracoval. 

    Pro SDECE vykonal  hodně užitečné práce mapováním - i objasněním vazby na tehdejší čs. ambasádu - tzv. alžírských "disidentů" v Maroku, kam se tito uchýlili po ukončení alžírské války v letech 1954–1962 - a kde se tito gauneři snažili škodit Alžírsku i Francii 25 let po své porážce. 

    Pro SDECE už předtím detailně zmapoval z archivních  pramenů 26. odboru StB - tzv. "zahraniční kontrarozvědka, ideodiverse a emigrace" - m.j. skutečné pozadí toho atentátu ve Štrasburku, co se stal 17. května 1957, v němž agenti československé "kontrarozvědky" hráli hlavní roli - a dodnes nebyli potrestáni (však už se v pekle dozajista smaží )... 

  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

    A naši rudokožci akorát schovali rudou knížku (co kdyby se někdy hodila), převlékli kabáty, naprivatizovali si co se dalo i nedalo a jede se dál. A to proto, že stádo p.tomých ovcí si je volí.

  • já jsem svůj 😎 ty trubko z agrovyžerto

  • tož pravda , ale v dějepisu je popsaná epocha kdy Němci volili jednoho Rakušana a jakej  z toho byl problém .Uznávám že 32 let po změně premierem čobolský eštébák tak to ta předchozí modrooranžová shluka vykuků musela lidičky hodně .rát 😎 .

  • KIMCID

    Kdy a kde? Přesně jinak lžeš!

  • KIMCID

    chápeme tebe zlákal odznáček s třešněmi

  • KIMCID

    ano máš pravdu ovčane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit