Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a je to tady. Premiérem konfident StB a presidentem také agent StB.

    Boha jeho, on ten Bureš naozaj robil agenta ŠtB, na Slovensku majú archívné materiály. A tý Čehúni si ho zvolili za premiéra, kookoti drevený. No čo, veď aj hen ten strašiaci prízrak na pražskom hradě bol konfidentom ŠtB MAN.
  • Omlouvám se tady všem, za bludy, které jsem tady napsal *16*
  • A ještě jedna buší ptákoviny do klávesnice a říká si "Jana z Brna".
  • Zato ty jsi jistě narodil jako prudce inteligentní charakter. Má to tak někdo štěstí.
  • Ty o tom máš nějakej přehled.
  • Jestli je to tak, tak pak je to s naším národem dost špatný. V práci na sebe donášeli navzájem, až na světlé výjimky, šéfovi skoro všichni.
  • Jedna swině na Hradě, jedna ve Strakovce, co víc si můžeme přát?
  • Co znamená slovo "protěžovat"? Spisovná čeština to rozhodně není. Negramoti to používají docela často, ale já si nejsem zcela jist významem tohoto výrazu. Na druhou stranu jsem slyšel názor jednoho jazykovědce, že tato podivná zkomolenina je používána negramoty poměrně často, a lze ji tedy vlastně už považovat za české slovo a dokonce i hloupí čeští novináři jej používají. Stejně by mě zajímalo, co to doslova znamená.
  • To, že mají lidi raději Babiše zavinily všechny vlády odr. 1989. Kdyby se chovali poslanci státotvorně a nelezli nikomu do pr ele, tak nemuselo být toto téma vůbec řešeno.Lidi si uvědomili, , jak tady byla rozkradena, vytunelována a zadlužena republika, že nebylo splněno to, co politici slibovali a výsledek je , že polovina národa má raději Babiše i když stíhaného, než ty politiky, kteří se tady na devastování bohatzství země, rozkrádání a pochlebování západu podíleli.To je skutečnost, která nejde jen tak odpárat. Takže lepší 10 Babišů než jeden Kalousek nebo další, kteří tuto situaci vytvořili.Zatím je žalován Babiš, ale muselo by dojít i na ty ostatní, aby se něco změnilo. Těch lidí, co za ty léta prokoukli stále přibývá a proto nevidí žádný důvod štvát zrovna na Babiše,když takových bylo za minulého režimu mnoho.
  • Když za bolševika, náhodou, vyjel na Západ, třeba soustružník , nebo manšinfíra, byl volán na osobní oddělení, toho kterého podniku, a chtěli po něm vyjádření s kým mluvil, kdo ho kontaktoval atd. Byl o tom sepsán záznam a ten se posílal na Stb. Nikoli tedy, že by člověk chodil přímo na StB. To chodili jenom binzáci , udavači a agenti. Navíc Bureš práskal za odměno. Na to měli estébaci fondy. Tak tady neoblbuj, bolševiku zasranej.
  • ...tato země je opravdu na rozcestí. STBáka a podvodníka Babiše podpoří prolhaný, pomstychtivý, ješitný, zbabělý a hulvátský Zeman i kdyby byl Babiš vrah, ANO podrží neofašistu Okamuru i kdyby se prokázalo, že miluje Hitlera a zločinní komouši podrží Babiše a Zemana jelikož tito darebáci jsou jejich lidé odpovídající jejich zvrhlé ideologii. A co voliči jmenovaných? Z části jsou hloupí a zčásti jsou to lidé bez charakteru a morálky.
  • Slováci musej mít dobro *1* z toho co máme za premiéra
  • ..."doživotně budou předávat smečky socanů a ODSáků veslo." to je presne akorat neni treba volit misto nich Koblihare to mi prijde sebemrskačství!!!
  • Akorát že Babiš si nahrabal ze všech nejvíc, ca 100 miliard. Kam se na něj hrabou ODSsáci s ČSSD. Tak třeba Kalous se 20-ti miliónama, Ne bo chudák Čistej Standa s 1,5 milionem. *6* *7* *8*
  • Hlavně si pod sebe podvodně nahrabal 100 miliard, když dře dělnickou třídu, a prodává předražené a nekvalitní potraviny. *1* *1*
  • Kdo vyjel na Západ převážně ředitelé podniků museli po přijezdu podat zprávu.Proto každý,kdo často vyjížděl za hranice měl svého STB.To bylo na velvyslanectví a jinde.Proto i pan Babiš byl v evidenci.jako pracovník zahraničního obchodu.Proto nechápu tolik pokřiku pro nic.Slyšel jsem vEU Babiše mluvit anglicky a byl jsem na něj hrdý,že nepotřeboval tlumočníka.Přestaňte to v tomto státě vše překrucovat.Babiš toho udělal pro tento stát tolik,že po podvodném roku 1989 jako nikdo.Budeme ho volit a Okamuru také.Konečně tady nastane demokracie a pořádek a ne plácání prázdné slámy.Věnujte se této kolonii EU a USA je to tady o život a nejen padajícími mosty,nekvalitními a v zimě neudržovanými silnicemi a chodníky.Je toho dost co je tady k horšímu než před r,1989.Ale máme banány,které nejsou vhodné pro starší lidi atd.A navíc stojíme ve frontě na ÚP na podhodnocenou práci.
  • Udavač vždycky patřil mezi vyvrhely a největší odpad, každého národa.
  • Vy jste tady nežil/a/?
  • Nevíte náhodou, proč ho zeman tak protěžuje? Že by o něm něco věděl ? *14* *14* *14*
  • Ironii a černý humor miluji. Ale máte to trochu kostrbaté. Já bych to ještě učesala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit