Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    No hlavně že už to zavře ústa Topákům a Odéesákům.
    • A čím jako??? 

      Prosím o poučení.

      To že megazlodějský komoušský STB-cký konfident se svými chvástavými populstickými žvásty sehnal do houfu jakousi smečku všeho schopných -píííííííp-, a v jeho "úsilí" ho podpořil další gauner - dementní rusofilcka z hradu, oba podporování partičkou ze zločinecké partaje jako nepochybně KSČ je???

      Nedejte se vysmát, tak koblihářova tlupa nemá nejmenší nárok na "život". 

  • Babišův dream team... Již blízká budoucnost ukáže kvalitu vládního týmu.
  • už toho proboha nechte!!! Měli jste prostor se vyjádřit ve volbách a dopadlo to jak to dopadlo. Tak už to konečně pochopte , že nelze do nekonečna pořád něco kritizovat ale nedělat pro zlepšení nic. Jste jako naši fotbalisti, když prohrávají tak by nejřadši měnili pravidla za pochodu, A blběčci co si myslí , že pokud budou na prezidenta házet špínu a tím anulují volby, NEOTRAVUJTE ostatní,
  • Tak máme vládu: premiérem trestně stíhaný bývalý komunista a agent StB, na hradě bývalý komunista a agent StB vydíraný z Kremlu, mstivý psychopatický opilec a sprostý jak dlaždič, v poslanecké sněmovně ze zákona zločinná a zavrženíhodná organizace KSČ(m), ministr vnitra současně ministrem zahraničí, což je v rozporu s principem dělby moci, který je jedním ze záruk demokracie. Ale budou koblihy a pivo  a k tomu sprosté vtipy. Doroga v širokije voschodnyje stěpi odkryta. Urrrááá!🤮
    • A vy jste snad čekal něco jiného od těch dvou podlých gaunerů ??
  • dzixy
    Další Jéglova jedovatá slina.😂😎
  • No - tak mame novou vladu...

    Osmimesicni fraska je zakoncena naprostym fiaskem v hlavni holi nesoudny, mstivy, Zeman...


    • Vidíš koloběžku? Čpíš tady okolo sebe oheň a síru. Pořád kola. A ono nic. Zastánci starých pořádků se mohou zlostí z.strat. A to je dobře. Doba ODSáků a TOPáků se nachýlila. Zbývají jen takoví žalovníčci tobě podobní. Slovem chátra z ulice.
      • okoune - jestli tady někdo kolem sebe čpí oheň a síru, nejsem to já  =  nejsem totiž drak... :-)

        Píšu to, co je pravda = že po osmiměsíčním  "dohadování"  máme tu nejhorší vládu od r. 1989...
        A už vůbec nejsem zastáncem starých = komunistických pořádků...
        Kdo se tady může pokálet zlostí jsi nejspíš ty - já mám svěrače v pořádku...
        Pokud konstatování faktů nazývaš žalováním, je to pouze tvůj problém...

    • A teď mně vysvětlete, jaký je v tom pro vás a mne rozdíl v tom, jestli máme vládu nebo nemáme.


      • Naprosto zadny...

        Nas stat je veden duem STBaku k jejich obrazu...

        • S tím nelze než souhlasit, bohužel. Jenom dodám, že si za to můžeme sami. Komunisti za půlstoletí své vlády zničili u lidí především schopnost samostatného jednání a ze značné části  občanů udělali stádo ovcí a p.tomců.

  • Krásně se vyprofilovali. Prý v Praze vznikl "klub špinavců". Jsou v něm TOPáci STANáci lidovci.Všichni jednotně proti panu Babišovi. Hoši moc dobře děláte. Pěkně pohromadě budou největší hnoji v republice. Nebude vás třeba nikde hledat. Budete na jednom místě. Budete pořádat hladové pochody. Pořvávat v ulicích k všeobecnému veselí.Budete pěkně vidět.Celorepublikový certifikovaný odpad založil konečně organizaci. Vivat! 
    • No - ja myslim, ze se nejvetsi politicky odpad pred chvili sesel na Hrade a od toho nejvetsiho odpadu se nechal jmenovat...
      • Proč se schází na hradě když jim stačí zasedačka v Agrofertu.Druhá normalizace v Českých zemí pod vedením čobolo to bolo terazky som Husákem ja Andrej Nenažraný akorát kačky nepůjdou na Slovač ale do jedný kapsy.
  • Výběr v politice je naprosto mizerný, ale vzhledem k tomu, že ekonomika jede, je nejnižší nezaměstnanost a patříme mezi nejbezpečnější země světa se už politikou nijak nestresuji a všichni politici, včetně prezidenta jsou mně tak nějak u pr....

    Já bych byl spokojen, kdyby tento stav naší republiky vydržel i nadále tak, jak je. Byl bych ochoten volit stranu, která by své celé volební období pokud možno nic neměnila. Žádné nové zákazy, příkazy, omezení (samozřejmě v zájmu dobra), žádné změny účetnictví, daní zákonů atd. To je moje priorita.

    To mně stačí málo, že? 🙂

    • Přesně.
      Zbývá otázka, jak ztížit činnost pilným pitomcům v parlamentu. Jediný zákon, který opravdu chybí, je ten, ktarý by zakázal přílepky. takže by již nikdy nevznikl (příklad) Zákon číslo 581/2018 Sb., o manipulaci s hnojůvkou a změně dalších 157 zákonů.
  • V roce 2011 zeman řekl, že babiš je pro něho nedůvěryhodný politik, protože nedodržel smlouvu při podpisu privatizace Unipetrolu a za 7 roků z něj již podruhé udělá premiéra. Tak hluboko jsme museli klesnout v politice po roce 1989 ?
  • tobro
    Bureš má bejt v útěkový.vazbě, a né sestavovat vládu.. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit