Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Tak to je něco hrozného, už se nám navrátila stará doba, něco řekneš, co se nelíbí a jdeš!
    Pan Babiš to tedy rozhodně přepískl! Tohle není demokratické a každý rozumný čech snad začíná chápat, co se tady v naší zemi začíná dít!!! Mezi tím, co nám tady věčně podstrkují ty neskutečné bláboly a nedůležité věci abychom se hašteřily nad nesmysly, oni si připravili svoje pelechy!!! Já sleduji veškeré zprávy na italské televizi a můžu vám říci,že informace tam jsou ycela přesnější, je kladen důraz na zásadní věci, většinu důležitých věcí nám naše média ani nezdělují!!§ Nic nevíme, jen nám do pléna hodí nějaké otřepané blbosti o kterých ví, že nás naštvou např.prez.Zeman a my jako ti blbci se toho chytnem!!§Oni si mezi tím staví ty své hrady a spřádají své sítě!!! Převrat resp.sametová revoluce také nebyla náhoda!!! Bylo to připravené! Oni jen pobouřili studenty a zneužili je a pak už si vše dokonali sami!!! demokracie v naší zemi není a nebyla!!!!byla to jen iluze!!!Nenechme se mást!!! Při volbách dávejme větší pozor !!! *9* *5*
    • Italové si to mohou dovolit, voliči nedostali una bombolone. *2*
  • ... klidně mě zase blokněte, je mi to absolutně fuk :)))
    • Jen klid, i když vůči mně nejsi zrovna uctivý, tak když tě budou chtít bloknout tak máš moji přímluvu, aby to nedělali.

      "STYL, TOŤ ČLOVĚK SÁM." pravil klasik. *3*
  • Co takhle odvolat ministry, poslance, sernátory pro ztrátu důvěry! To by nešlo?
  • To vyvolává podezření, že Babiš je v těch bankovních lumpárnách namočený. V civilizované zemi by okamžitě letěl Babiš a ne jeho náměstek, který si "dovolil" požádat o objasnění křiváren. No, ovečky, zvolily jste si BabišANO a dostaly jste za to koblihu, tak mlčte. Bééé
  • Ale, ale, že by někomu šlápl na kuří očko...???
  • Jak si to mohl dovolit? naše banky /tedy naše bývalé banky ) pracují velmi čistě a platí nám dostačující úroky z peněz u nich uložených a naopak nám poskytují velmi levné půjčky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit