Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan ing. A. Babiš není politický sebevrah, i když ví - stejně jako my - že ona česká větev "TRANSPARENCY INTERNATIONAL" se okatě dopouští zrady českých zájmů. 

    T.I. není nic jiného, než tlupa polovzdělaných a v podstatě práce se štítících nemakačenků... 

    Nic víc, ale také nic méně - pryč s nimi! 

    Ať už T.I. odtáhne už do svých rodných Němec (kde vznikla a začala otravovat život lidí, stejně jako Sudeťáci v letech 1938 - 1945 našim předkům)!

    PRYČ S CIZÁKY A JEJICH PŘISLUHOVAČI!

  • Velmi přesně, byť naprosto neúmyslně, napsáno v titulku.

    Transparency International a opozice. Tedy čti vážený čtenáři - Transparency, jako nástroj opozice.

    Před nějakým časem jsem si ještě naivně myslel, že jde o nezávislou instituci. Jak jsem starý, tak jsem někdy hloupý.

  • vanhorne

    " členům sekty anoistů, ti pitomci mu to sežerou" 

    Ten kdo jednou sezral koblihu, sezere i smejd ke kteremu by ani pes necichnul.

  • Pan Babiš šéfuje dál a dlóóóuho ještě bude!

  • Pane, nebo paní Mluvcacku - kdysi se říkalo - nejsme jako oni. Nejsme jako oni? Plést se docela jistě můžu.

  • Každý už jistě pochopil, že demoblbové nebudou spokojeni nikdy.A je třeba se ještě víc o toto snažit.
  • Soudruhu BTW, je úsměvné že zrovna ty tu kritizuješ bonzování, to ta vaše sekta ANO uvedla do chodu udavačský systém EET, kontrolní hlášeni atd. a hle najednou klepne pres prsty estébáka Bureše a hned je to bonzování, to čobolák Bureš udělal z čechů bonzácký národ.
  • A hlavně ať žijí práskačí z STB (ZEMAN, BABiŠ) a jejich ožralá věrchuška!
  • AŤ žijí čeští bonzáci TI a eurobonzáci z řad ODS, TOP 09 aSTAN  , připomeňme jim to v příštích volbách  všech druhů.

  • Jooo to je ono pane.

  • My víme sajmon, niky

  • Trefil jsi to asi přesně.Ale víš co je nejkrásnější?Ta tvoje naprostá bezmoc s tím vším něco dělat.Ty tady můžeš tak maximálně vyštěkávat taková "moudra".Maximálně!

  • Já Simona Křenková svého premiéra Pana Babiše miluji!

  • Nerozčiluj se soudruhu BTW, běž ukrást pár nicků ať splníš dnešní normu ty ruskej balíku..
  • Je to tak mluvčane! Ale nic s tím nikdy  neuděláš.Ty máš tak maximálně na hulákání po ulicích a tupé výkřiky na náměstích. Karty se rozdávají jinde.A ty jsi jako MY? No to se vyvedlo.

  • Lační krve byli komunisti, to se pletete. 

  • Všimněte si, kdo tady stále krade niky. Jsou to ANOisté, protože jako stbáci se to učili ve VUMLu 😀

    Jsou to kluci mazaní ale my ostatní se nedáme zmást.

  • Je to hlava ten Bureš, informace přesně šitá na míru členům sekty anoistů, ti pitomci mu to sežerou ...


  • josef.chmela

    Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. A naši opoziční zkrachovalí parchanti, združení v demokratické opozici, se snaží už dost dlouho. Je vidět, že jsou tam zadarmo zbyteční a drazí. Jsou neschopní a hloupí a závidí Babišovi jeho schopnost a úspěch.

  • ... lační krve - to je hezký...

    Na kalouskoidní upíry, jak dělaný. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit