Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 789
    • xxx
    • Tak nevím kdo je .... když ti nevadí že tě Babiš okrádá jak může...A pokud je nastrčený tak Ruskem
      • xxx
      • a kdo nastrčil tebe? *5*
        • xxx
  • Rudá lůza tady zase vzteky prská, tak to znamená, že p. Jégl ťal do živého.
    • ... Jégl je starý osel a ty pitomec z redakce :)))
      • ... na tvou demenci ale nikdo nemá, ty dementní zloději nicků :)))
      • ... píše sem pod mým nickem nejdementnější kr*pl, ale to snad menší kr*plové poznají :)))
        • ... nebudu se už vámi zabývat a jdu si nechat vybělit řitní otvor :)))
          • ... zamysli se jednou nad tím, ty dementní chudáku, proč jenom ty píšeš tak primitivní výblitky :)))
  • Za dvanáct let v kriminále, toho Bureši můžeš navymýšlet habaděj.
    • ... jsi nejprimitivnější kr*pl na netu :)))
  • xxx
  • Znam nekolik komunistickych volicu a ti jsou nestastni, co provadi jeho poslanci v ve snemovne, Kdyby vedeli, co budou provadet, tak by je nevolili. Porusuji ideologii KSC a jsou schopni vseho. Kdyz jsem jim to predpovidal, tak se jen smali. O Okamurovi nema cenu psat. Je to prospechar a porusi temer vse, jen aby se dostal ke korytu. KSC i SPD jsou v koalici, poznate to pri hlasovani. Hlasuji neustale s ANO a podpori vladu a nevydaji Babise a Faltynka ke stihani. Soudy nenechaji soudt, ale oni ze sebe delaji soudce.
    • Ein Milliardär, ein Neonazi und ein Kommunist - das ist Tschechiens neues Regierungsbündnis
      (Miliardář, neonacista a komunista - to je nový vládní spolek Česka)

      http://www.huffingtonpost.de/2017/11/21/tschechien-regierung-babis-okamura_n_18614152.html?utm_hp_ref=politik
      • ... und du bist ein altes Arschloch, du Blödmann :-)))
        • Wunderbar, unser Dummkopfschlägerlein spricht deutsch. Und russisch kannst du auch? Du solltest auch auf Chinesisch lernen. *2*
          • ... degeneriertes Arschloch soll seiner Oma vorschreiben, was die alte Hure tun soll :)))
  • že by běžný redaktorský složil takový paskvil. To přišly penízky od TOPáků a udělal se - spíš namasti takový dobročinný text. Bez hlavy a paty. Nazývá se to článek o H.vnu. takové píší různí Fendrychové a Pajerové. Vyhlášený to novinářský povl a tiskový odpad naší společnosti.
  • Pavel Jégl zase perlí, a jak jinak, předpojatě. Nelze s ním diskutovat, protože ON všechno ví a zná. Zastavím se pouze u jedné jeho citace, když píše, že "Právníka-magistra z Kroměříže / myslí Vodnráčka / ani nezajímá, že podle listiny základních práv a svobod jsou lidé "rovní v právech".
    Pavel Jégl totiž jenom tak nechtíc, pozapomněl i na další aktuální, pro něj zřejmě neznámé řčení také v zákoně, že " pořád platí presumpce neviny" a odsouzen zatím nebyl, i když si to Jégla přeje více, než své zdraví. . Jéglovu názoru se nelze divit, protože ten Babiše odsoudil ještě z dob, kdy Babiš byl pouhým miliardářem. Jak lze od něj brát jeho "filozofické a sci-fi názory" vážně.
    Navíc k názvu článku jenom dodávám, že Babiš ve své branži i v politice dokázal udělat tolik užitečných věcí a prokázat svou schopnost věci řešit ke spokojenosti občanů, že Jégl se mu nemůže napít ani ze stopy jeho bot. Sorry, ale je to tak. Dokazuje to každým svým
    "novinářský dílem". A doporučuji před tiskem zkontrolovat pravopis a grafiku vůbec.
    • JO ?. A copak udělal tak báječného ? Slyšel jsem jenom kecy a sliby. Skutek utek.
    • ... já s tím blbečkem nikdy nediskutuji :)))
  • Pokud vím,imunita se vztahuje na kauzy,související s výkonem politické funkce.A rozhodovat o tom,jestli je lepší pro zemi ho vydat nebo ne,je naprosto zcestné.To na mě plivejte jak chcete.
    • Nejde vůbec o nějakou imunitu. Ale existuje nějaká morálka, čest a to jsou nejvyšší hodnoty. A to co předvádí ta dnešní representace, zejména ta dvě B...
    • xxx
      • Tak tu přemýšlíme,jestli jsem dementní hlupák kvůli mezeře,nebo kvůli svému názoru.Prosím o odpověď-pro upřesnění-bijce pitomečků.
        P.S. Do této funkce jste byl určen kým?
        P.S.S. Prostudujte si Pravidla českého pravopisu,a až poté někoho urážejte.Nebudete se tolik ztrapňovat.
        • xxx
          • Víte,vy inkognito hrdino,nevím za koho kopete,ale prezentujete se jako frustrovaný ubožák,který se odreagovává ,kde jen může.
            • ... polib mi, debile, je mi jedno, že je zde slet dementů jako ty, moc si dementy užívám :)))
            • A na závěr-co když se jako naprostý d..ment jevíte všem okolo?Je mi vás líto.Ale aspoň neotravujte.
      • nevím,že čárkou nechává mezeru i osmileté dítě.Čti,co píšeš.
        Dementní hlupák inteligentovi.
        • xxx
  • A pokud by poslanci Babiše nevydali, byl by to patrně první případ, kdy nějaký stát vyšetřování podvodu s evropskými dotacemi zarazil z důvodu poslanecké imunity.
    Česko by v takovém případě mělo zaručenou pořádnou dávku publicity. Konec citátu. Mohu všechny čtenáře ujistit, že už Česko notnou dávku publicity má zajištěnou už jen samotným zvolením trestně stíhaného Andreje Babiše. A to takřka po celé EU. Stručně a krátce řečeno: Ostuda jak barák.
    • Bohužel. A to jsme země, jejímž prvním presidentem T. G. Masaryk. A jak jsme od té doby klesli. To i komunističtí presidenti dbali na určité dekórum. Ale to co teď straší na hradě českých králů...
    • xxx
      • Ty hlavně ty krabicáky nežer koukni jak vypadáš ty demétere ze slovači usazenej v kotlině české,pravda v oblasti KV silně ovlivněný kváskem z východu.
        • xxx
        • xxx
        • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit