Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přijde den a tak jako ten tvůj ochránce MAN půjdete oba do iiči.
  • Ti podporovatelé Basmea (Babišova Smečka ANO) smečky KSČ(m) už nevědí co by činili a tak pod kradenými nicky píši své bláboly.
  • Mildu s největší pravděpodobností postihla stařecká demence, už chápu proč bylo zrušeno prezidentovo lékařské konzilium. Ten zlej prašivec by měl být spíše v ústavu.
    • Ta postihla tebe už v šestinedělí. Proto žádný tvůj příspěvek není k tématu a nic víc než urážky neumíš.Smutné *9*
  • Co nejsrdečněji děkuji cenzorovi za mazání píspěvků jakkoliv označujících komoušské zrůdy za to co skutečně jsou.
    Je velice úsměvné jak lze "diskuzi" na tiscali vést pouze jediným "správným" způsobem - velebit zločineckou organizaci KSČ (se směšnou příponou M) a jejího guru - zemana.
    • felix.julec
      Na vašem příspěvku jsem hned potnal,že když sudičky rozdávaly fištrón,vy jste si šel dvakrát.
      • ani jednou nedošel.
  • http://www.reflex.cz/clanek/petka-vaclava-klause-ml/81774/vaclav-klaus-ml-nohavica-hodne-prispel-k-nasi-svobode.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Dobrý den já by jsem zažaloval výrobce mobilních telefonů Nokia ,že hovor určený někomu jako je pan Mynář byl odposloucháván jeho sekretářkou Hrůzovou aniž b ypochopila a dalšími osobami ,aniž by hovor byl veden s jeho číslem na kterém je uveden pan Mynář ,že hovor byl odposlách neurčenou oosbou předmětu hovoru a spletli to na ohrožení Kvitové,kterou by jse m zažaloval že je jako Lída Bárová pro současné gestapo Tisk noviny a vytváří se fámi senzace které s enikdy ani neplánovali ani nabyl zájem .Vona si klidn ěpinká tenis v USA a peníze má v MOnacu tenis dotuje stát už od mládí jim dotují reprezentaci .
    akže pan Babiš kvůli jedné dotaci pronásledovat miliardáře to je nepostižitelný člověk jako de Puis a Lolonais takový don Kaluso španělský místodržíci holubího ostrova Parlamentu prahnoucího po zlatě domorodců sdírat je daněmi a kupovat si drahé oblečení adrahé auta at uz jsou jakeliv viry zda v Boha nebo v Leninismus ,tak peníze má rád každý akaždá .
    Zažaloval by jsem i Billa Gatese za vynález internetu a dotace do školení internetových programů finčnícjh uřadů i ostaních uředníků což je více milionů,než viditelně Agrofertu a co není vidno na čapím hnízdě odnesl čáp má dvě hnízda jedno v Če chách adruhé na Sardiniji jižněji kde přečkává zimu d otace EU je oprávněná už kvůli názvu firmy,já mám jen sýkorčí budku avrabčí hnízdo z haluzí nebo když jedu nakole z kopca .
    Bbaiš ani Faltýnek mne nijak nevadí a když sem si sbíral kukuricku po výmlatu tak men nikdo nevyhnal .Pan de Bartoš je jen plavčíkem v počáteční plavbě politiky Pirátů skušených ostřílených co s ed ělí spravedlivě dle pravidel o kořist´.
    Blázinec Kroměříže za Kvitovou a odposlech Hruzovo Nokia Handy tak to je trest za který chci finanční odškodnění od Nokiji i od Kvitové ,neb mne W imbledon vůbec nezajímá ani jak kdo sportuje .
    kuchař nedotknutelný i na pirátské lodi nebo jiné Jana Van Henrixe A ntonius Brachtl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit