Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komunistka a blondýna, strašná kombinace. *12* *16*
  • to je taková všeobecná prskačka blbostí. Asi umí jezdit a odrážet se.Jinak hlupaňa 1.stupně.
  • Dokážete z praktické činnosti KSČM nebo z jejích stanov poskytnout příklad onoho tvrdého stání za extrémismem, nebo zase jen žvaníte?
  • Přesně!
    Půl roku se dohadovat na počtu miniStrů a obsazení resortů a potom vyhlásit tři neděle trvající vnitrostranické referendum, to dokáže jen opravdový koblihář.
    Jste opravdu tak hodně mimo, nebo byl váš příspěvek sofistikovanou ironií?
  • Kdyby se chtěl koblihář s někým domluvit, tak to udělal už dávno - přistoupil by na návrhy jiné strany, zvolil by kompromis...atd...a nová vláda by už byla dávno...

    To, že se ještě s nikým nedohodl mi potvrzuje mou doměnku, že chce, aby nová vláda za podpory kohokoliv, vládla jen "po jeho"...
  • šanci dostali všichni. A někteří i opakovanou. Ale to byly pořád blbé kidy a nové nosné myšlenky. nové volby - NE. Nějaká rozumná koalice NE. Takže je na čase prásknout pěstí do stolu. Ale zas je krása jak někteří melou hubou o stb a podobné bajky. Navrhněte někoho lepšího. V Praze je to jedna špína vedle druhé.
  • Bože, jak jsou někteří "politici" posedlí frázemi a lhaním. Komunistka, která by nejraději vládla sama, druhému přisuzuje vlastnosti, které nejsou pravdou. Jak může někdo napsat, že Babiš chce vládnout sám, když to vypadá na koalici, kde se všichni, teda i komunisté, domlouvají na programu vlády a jistě každá ze stran tam má hodně ze svého programu. Potom vystoupí jedna "blondýna" zrovna ze strany, která chce tuto vládu jistit. Zda nevybočuje z řady. Posoudit by měl předseda Filip. Ale i my všichni.
  • Komunisté mě naučili jednu věc - už z principu jim nevěřit. A oné zmiňované "Hlubší spolupráce s velmi levicovými uskupeními" bych se opravdu bál. Bolševici si stále tvrdě stojí za svým extrémismem a dokáží jej v příhodné chvíli plně využít, což i v této zemi v minulosti pocítilo velmi mnoho lidí a často šlo jen o běžné občany. Však se také komouši nijak netají se svým vstřícným postojem k Internacionále.
  • Jen mě nebere, jak ho zeman protěžuje. když ještě před roky říkal, že bureš nedodržuje sliby a je pro něho nedůvěryhodný. Co z toho zeman má ?
  • Titulek říká vše. Můj souhlas. *5*
  • Kritiku koukám jako blázen. Nic nezměníš protože se musíš dívat na svět jinak než před 40 lety kdy na prvního máje se chodilo mávat a jak další pětiletka překračuje plánované úkoly o desítky procent. Kam to slavná strana dopracovala každý známe. Podívej se na komedii Slunce seno erotika. Za komunistů každý chodil do práce, ale nikdo nechtěl makat proto taky nic nebylo. Dneska když chceš něco mít musíš přemýšlet a makat. Za totality si nesměl přemýšlet a jenom si předstíral, že něco děláš.
    Vydělat měsíčně sto tis. se dá bez problémů a komu stačí dvacka měsíčně jako nevyučený jdi do fabriky. Jako VŠ budeš mít více i když jsi hňup.
  • Je mě to úplně jedno.Ono totiž není koho volit.
  • Já k volbám půjdu za cca mil.Kč za hlas.Je přece tržní hospodářství od roku 1989 a heslo utrhni co ještě můžeš bylo přeci proklamační heslo převlečených komunistů za demokraty.Jeden z toho spolku říkal,že nezná špinavé peníze.Tady se ze slušných lidí dělají zločinci a ze zločinců beránci.Tím se může chlubit tato demokracie deformacie po česku.Co chce slavit?
  • Teď jsem si přečetl článek od chartistky Šabatové stran rodičů malých dětí na Seznamu.cz.Protože toje velké téma dnešní generace,dávám jí prvně zapravdu,protože to prožívá již 6 let celá naše rodina.Píšu jinde,že všichni zavírají oči před tímto problémem a šikanují otce pokutami za křivé obvinění syna a tím okrádají jejich děti.Převážně to jsou žvanivé profese.Včera jsem zatleskal p.Zimovi KU,kdy se postavil za maturitu z matematiky.Já to tady také psal a názory některých občanů jsou katastrofální pro další vývoj této společnosti jak ,kdys řekl jeden kulisák dramaticky,že naše společnost nezkvétá,ale již nedodal za jeho neřízení.
  • Europoslankyně Kateřina Konečná je jedna z mála poslankyň,která je velmi aktivní.přichází
    s velmi žádoucímí návrhy.Už prosadila mnoho vhodných návrhů,které se týkaji jak dětí,tak
    i některých dospělých.
  • Koblihar je u perdele s dechem a pujde do koalice i s martany, hlavne, ze bude vzdy jen po jeho...
    At bude vlada jakakoliv, vzdy bude jen po tom, jak rozhodne STBak Bures...
  • Tak je to jeden z nich, to přece bylo jasné už před volbami.
    A KSČM není žádná moderní levice, ale pohrobek KSČ.
    Stejné základy, stejná ideologie, stejné lži.
    Vždyť to jejich "učení' stojí na nenávisti (třídní).
    Co bolševici dokáží je vidět na Venezuele, z bohaté země za pâr let žebráci a totalita.
    Bolševici co slovo to lež, co čin to zločin.
  • Co jiného od estébáka čekat. Už i komunistům se to nelíbí ? :-))))
  • A to nekoho prekvapuje? to vsichni davno vi a Kobliharum je to jedno ti svou koblihu dostali
  • a křivákem jsi tady výhradně TY. Ovšem nelze ti upřít a v tom jsi jednička - co se vztekání týká. Vyvztekat se tady umíš nejkrásněji ze všech. Budu ti říkat "Mistře vzteku". Jak pečlivě voliš komoleniny, jak pečlivě píšeš malá písmenka! Je to krása. Ta tvoje absolutní bezmoc s tím vším něco dělat. Jejda ty obyčejný prd, jak ty by jsi chtěl být vidět. Jak ty by jsi chtěl stát, na tribunce aby tě všichni poslouchali.A ono nic. Lůza furt vykřikuje, huláká .... ale nikoho neoslní. Zkus pochodovat Prahou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit