Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavel.zajda.7
    Zloděj Bureš by měl těma svýma nepoživatelnýma sračkama z Agrofertu zásobovat pouze Pražský hrad  netrávit obyvatelstvo ČR!
    • KIMCID

      Proč hrad tam nejen Duka?Pan prezident bydlí v Lánech 😁

  • Jegle  kup si amíckej hambáč a drž ústa

    • Pavel.Jegl

      Jeden z vašich nejslušnějších příspěvků, Mr. Prasek. Čekal jsem něco horšího. Zkuste
      ale někdy konečně debatovat k tématu článku.

  • Pokusil jsem si přečíst Program hnutí ANO pro volby do Evropského parlamentu. Bez předsudků a v PDF. Nedočetl jsem. Takovou snůšku obecných blábolů nelze jinde najít, ani u Cibulky a jeho siderického kyvadla, a to je, opravdu co říct.

    Máraděstě zřejmě už trpí jakýmsi únavovým syndrom, mele a mele pořád dokola. Ale budu k němu spravedlivý, co má chudáček pořád dokola vymýšlet, když estébák slíbil už všechno, co si kdo vzpomněl a slíbí znovu a znovu cokoliv, aby si udržel dosavadní tempo růstu dotací pro ty svěřenské fondy, kam zaparkoval AGROFERT. 

    A ta zmrzlina MAGNUM koupená tady, je úplně stejná, jako ta koupená ve Vídni. Na rozdíl od Kosteleckých párků v plechu - ve Vídní mají 85%masa, v Brně "celých" 17 % masa.

    Zdro j: ŠTÁTNY VETERINÁRNY A POTRAVINOVÝ ÚSTAV BRATISLAVA

    • Pavel.Jegl

      ... takže Magnum je pravá i v Česku? Nevím, já zrovna tuhle zmrzlinu nekupuji. 

      Ale nebyl bych tím překvapen. Pan premiér si stěžoval i na dvojí Milku. Teď to na facebooku právě odvolává , protože vyšlo najevo, že Milka žádné dvojí složení čokolády nedělá. 

      On tu čokoládu prostě ani neměl v ruce! Natož aby ji ochutnal. Žvaní. Vlastně spíš lže, jako když tiskne.

    • KIMCID

      A kdo tam má rozumný důvod?Nikdo!Buď tam, placaj něco o vystoupení z EU,nebo jsou tam jen proto aby tam.nebyl nikdo od Babiše.Nikdo tam nejde nic našeho hájit.

  • Osobně bych si považoval za nejvyšší čest, kdybych tomuhle rusínskýmu hovadu mohl podkopnout verpánek, až ho budeme věšet na Staroměstském náměstí.
  • Fotografie, nadpis a o autorovi není pochyb, dál nemusím číst.🤮

  • Nevíte náhodou někdo, proč zeman v roce 2013 říkal, že babiš je pro něho nedůvěryhodný politik? Že nesplnil slib, který dal ? 😍

    • Jó, když je viróza tak to se plácne leccos.😉

      • KIMCID

        Přesně třeba se opakuji takové věty jako humanitární bombardování :D :D 

        • Víš vůbec o čem píšeš, moulo ? Humanitární bombardování je útok přesnou municí, který likviduje pouze vojenské cíle.
          • Třeba čínské velvyslanectví: Dne 7. května 1999 došlo během bombardování Jugoslávie ze strany NATO k zasažení čínské ambasády v Bělehradě, při kterém zahynuli tři čínští novináři. Americké letouny F-117 vypálily rakety okolo půlnoci středoevropského času. Cílem byla budova v Novém Bělehradě, v bloku 11A s adresou Bulevar Umetnosti 2.


            Bombardování si vyžádalo 3 mrtvé a 20 zraněných.

            Ambasáda byla zasažena celkem třemi raketami. První dvě zasáhly
            přízemí, resp. 1. patro jižní fasády budovy, třetí zasáhla západní
            stranu ambasády. Kromě hlavní budovy byly poškozeny i hospodářské
            objekty v areálu ambasády a některé sousedící objekty bloku 11A, např.
            budova společnosti Energoprojekt a nedaleké kancelářské budovy.

            Zdá se, že skutečně netušíte, o čem píšete, moulo.

            • Tak to čínské velvyslanectví by měli ještě zalít napalmem.
              • Reakce na příspěvek:

                Ano, zalévání napalmem mají vojáci v USA v malíku, je to opravdu vysoce humánní proces, který zatím jiná armáda neaplikovala. Popisy poškození lidských těl pořízené v průběhu Koejské a Vietnamské války americkými novináři jsou dostupné.

          • KIMCID

            To řekni moulo  těm obětem Navíc po válce v perském zálivu bylo odtajněno že v té době žádné chytré bomby nebyly.

            • Chytré bomby se používaly už v bývalé Jugoslávii , troubo. Jinak by o nich Havel nemohl ani hovořit.
              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Reguješ na špatného.Já o chytrých bombách nezačal.

              • Reakce na příspěvek:

                Dne 7. května 1999 došlo během bombardování Jugoslávie ze strany NATO k zasažení čínské ambasády v Bělehradě, při kterém zahynuli tři čínští novináři. Americké letouny F-117 vypálily rakety okolo půlnoci středoevropského času. Cílem byla budova v Novém Bělehradě, v bloku 11A s adresou Bulevar Umetnosti 2.

                Havel o nich nehovořil, zjevně jeho projev ani neznáte, troubo.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Opět na o nich nepíšu já reaguji jen na to že až po válce v Pz se.profláklo že USA bomby nejsou přesné.Je o tom i dokument tuším se jmenuje.lži americké armády vysílal NG.

    • Proč...?

      Zeman neví co kecá... např. řekl, že když nebude mít Mynář bezpečnostní prověrku skončí ve funkci kancléře...

      Teď si jdou s koblihářem "na ruku", i když to vzájemně popírají...




      • KIMCID

        Má 21 z 23 prověrek,kterou myslíš .Jinak kníže neměl žádnou a fungoval.

      • Proč? Protože zeMAN je "bývalý" komunista, konfident StB a stále současný alkoholik.

      • KIMCID

        Vy jste oba tak krásně v pr.eli :D 

  • KIMCID

    Dokavad se do Babiše tepe stoupají preference.Až ho začnou novináři chválit bude zle 😁😁😁

  • ferda.borek

    Před časem jsem se díval na Streamu na pořad A dost! s Janem Tunou, kde s testováním kvality se zaměřili na salámy, koupené v našich super-hypermarketech. Už si bohužel nepamatuji jaké, jestli to byl Poličan nebo Vysočina. Zajímavé bylo, že nejkvalitnější, ale i jeden z nejhorších šmejdů mezi testovanými salámy pocházel od Babiše. Proč asi takový rozdíl v kvalitě od jedné a té samé firmy? Několikrát jsem už na netu narazil na názory potravinářských odborníků, že to obchodní řetězce kecají výrobcům i do složení potravin. Výrobcům nezbývá, než se požadavkům přizpůsobit aby je obchodní řetězce nevyškrtly z kolonky dodavatelů.   

    • Wolfcastle

      Já zas viděl test uheráků kde kostelecký uherák exclusive kvality, v testu zcela nejdražší byl nejen nejhusnější, ale taky ošizenej s míň masem než na obalu uváděli....

    • KIMCID

      OD BABIŠE? Ono mu něco patří?

      • Wolfcastle

        Ne  jasně nic mu nepatří on se jen stará, aby dotace připluly do firem svěřeneckého fondu jeho manželky, dětí a kámošů, ale jemu nic nepaří 😀😂😀

        • KIMCID

          :D

  • KIMCID

    No a jeho už nejsou 😁😁😁😁

    • Pavel.Jegl

      Ale byly a budou - je jediným beneficientem celého Agrofertu, KIMCIDE. Kdy změníte masku?

      • KIMCID

        No jste článkař ne novinář.Novinář je nestranný .Vy jste teď svou odpovědí ukázal za koho kopete.Je smutné že vás za to Tiscali platí.Ale na druhou stranu sem chodí na zprávy tak cca 20 lidi podle diskuse.Tak že se vaše zapšklost nemůže šířit dál :D :D :D

        Jinak Babiše ani jho stranu jsem nevolil,ale když vidím jak neschopové co nic nedokázali do něj tepou.Rád se z chutí za něj postavím.Protože čím víc do něj tepete, tak to asi dělá dobře. A vy jste jen bezmocní :D

        • Těm hňupům to stále nedocvaklo, že čím víc do Babiše šijou, tím víc mu stoupají preference. Moc bystří zrovna nejsou. Mimochodem, nejsem volič Babiše, ale pořád lepší Babiš, než Fiala, Kalousek, Topolánek, Sobotka, Langšádlová a spol.

      • A Vy pane Jégle? Jako antibabišovský agitátor si vedete skvěle. 

        • Pavel.Jegl

          Masku měnit nemusím, obejdu se bez ní.

          • To je svatá pravda. Nemusíte. Nikdo Vás dnes k takovému kroku nenutí. A to je dobře. 

        • KIMCID

          přesně.

  • KIMCID

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit