Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to neobolševici, horší ruských bolševiků! Za připomenutí stoji i mezi "PIRÁTY" rozšířený a jimi propagovaný novodobý antisemitismus - v této době „cool“ u levice - a to nejen v Česku.  

    Levicový antisemitismus je do budoucna nepochybně nebezpečnější než pravicový, jak ostatně varuje (nejen) židovská komunita! 

    Israelský ministr Natan SHARANSKIY (původně sovětský disident) charakterisuje tento nový antisemitismus třemi D  

    - 1. D -  DELEGITIMATION -  snaha upřít Židům právo na vlastní stát. 

    - 2. D - DEMONISATION - Israel je démonisován v médiích a na mezinárodních fórech. 

    - 3. D -  DOUBLE STANDARD - dvojí metr je pro Israel používán -  jak  stigmatisací jeho výrobků - tak jednostranně propalestinskými resolucemi OSN či UNESCO.

    Tato tři protiisraelská D, i když jsou o něco mírnější formou vyjádření postojů, než bylo zvykem v bipolárním světě za komunistického režimu, otevřeně podporujícího palestinské teroristy, v konečném důsledku, ale stejně jako tehdy vedou 

    K OŽIVOVÁNÍ PROTIŽIDOVSKÝCH NÁLAD - I V EVROPĚ !

    • a můžete říkat, co chcete!

  • to, co předvádí současná naprosto neschopná, prolhaná a odevšud vyháněná vláda, pod vedením defraudanta a lháře Bureše, to dokáže i vrah Kájínek. Zlatí Piráti. Za to, co předvádí Bureš by se styděl i kapitán Morgan- okrádat, zadlužovat a likvidovat nemajetné, posílat je do konkurzů a předhazovat je  exekuční mafii, že ANO?

    • Cype .

    • Kdo tebe stvořil ?!!!  Ta příroda je někdy k pomilování.

    • Pejsánek se nám špatně naladil na noční. Až se z toho vyspíte, bude zase líp. 😛

    • No a co? Nenaděláš nic jen tu blbě píšeš.Jdi k volbám nebo protestovat.Tady těch 20 diskutujících to nezajímá.

  • Piráti byli vždy něco jako komunisti-vraždili a kradli. Pro mne nevolitelní.😈

  • Co téma z časopisu pro lepšolidi- National Geographic /cz- srpen 2014

    článek- NOVÁ TVÁŘ HLADU...-V tomto časopise, jsou lepší slovní obraty, než v zdejší

    politice....

  • Pourqoi-pas.... Na druhou stranu jsou Pirati relativne mladou stranou, a pokud je treba reforma zevnitr tak jak jsem napsal, proc ne. Druha strana mince ovsem je, jak je v clanku psano, aby dokazali predstavit alespon nejaky alternativni program. Jako primator si Hrib nevede uplne nejhur... Tak uvidime

    • No, věc názoru. Praha nemá na primátory prostě štěstí. Neumí vygenerovat elitu hodnou toho pojmu.

      Hřib není tím laskavým dědečkem Hříbečkem, jak se inzeroval před volbami, ale arogantním a bezohledným Hřibem satanem.

      Jde jen o to, jestli si to Praha vlastně nezaslouží. Koho si zvolila, toho prostě má. Ještě zmáčkne slzu za Bémem s jeho mafiánským pozadím. Je nová mafie lepší? 

      • To je mi lito ze v Praze tak silene trpite ze chcete zamacknout slzu za Bémem...

        • Mě osobně houbovitý primátor vůbec neškodí a nevadí. Jsem normální člověk a tak je mi skoro jedno, kdo si hřeje zadek v křesle primátora. Jednoho kuliferdu nahradil druhý. 

          Nepodsouvejte mi prosím, co jsem nenapsal. Nic o utrpení, jen lítost, že město jako Praha neumí vygenerovat důstojného primátora. To je všechno. 

  • Tak to má bejt. Na Seznamu se žebrá o velký peníze a tady se řešej nepodstatný debilové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit