Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak hospodaří už víme .Poslední šméčko s promítačkou kytiček aby všichni viděli jaké pocity mají v rauši nás stálo skoro 2 miliony.

  • Pourqoi-pas.... Na druhou stranu jsou Pirati relativne mladou stranou, a pokud je treba reforma zevnitr tak jak jsem napsal, proc ne. Druha strana mince ovsem je, jak je v clanku psano, aby dokazali predstavit alespon nejaky alternativni program. Jako primator si Hrib nevede uplne nejhur... Tak uvidime

    • No, věc názoru. Praha nemá na primátory prostě štěstí. Neumí vygenerovat elitu hodnou toho pojmu.

      Hřib není tím laskavým dědečkem Hříbečkem, jak se inzeroval před volbami, ale arogantním a bezohledným Hřibem satanem.

      Jde jen o to, jestli si to Praha vlastně nezaslouží. Koho si zvolila, toho prostě má. Ještě zmáčkne slzu za Bémem s jeho mafiánským pozadím. Je nová mafie lepší? 

      • To je mi lito ze v Praze tak silene trpite ze chcete zamacknout slzu za Bémem...

        • Mě osobně houbovitý primátor vůbec neškodí a nevadí. Jsem normální člověk a tak je mi skoro jedno, kdo si hřeje zadek v křesle primátora. Jednoho kuliferdu nahradil druhý. 

          Nepodsouvejte mi prosím, co jsem nenapsal. Nic o utrpení, jen lítost, že město jako Praha neumí vygenerovat důstojného primátora. To je všechno. 

  • Co to je za název Piráti? Jedině člověk, který ze své hlavy není schopen vyprodukovat nic lepšího, tak se nazve Pirátem. Pirát hulil, přepadal, loupil, kradl, znásilňoval a když byl chycen byl pověšen na ráhnu a nebo byl utopen jako prašivý pes.   

    • dzixy

      Až na to pověšení, vše může být / zda již i není??!! /.

  • Aktuálně se zatím vybarvili jako gauneři.To když ve svém někdejším předvolebním klipu vysloveně ukradli melodii a logo skupiny Elán.Prostě se jim to zalíbilo, tak bez sebemenšího svolení autorů si to vmontovali do své agitky.Mazaně se brání, že to byla jakože parodie.Přitom Patejdl vysloveně řekl, že by k takové"propagaci" nedal nikdy svolení.Takže oni to budou kvalitní záškvarové.Kteří hrají na veřejnosti jen takové maňáskové divadlo.Nejlépe jim jde bonz do Bruselu.A když tam nešetří dost rychle tak bonzli i Brusel.Jinému Bruselu.Hoši jste favorité všech dalších voleb!

  • Předpokládám , že už mají s hospodařením zkušenosti a hlavně výsledky . Nebo to pod Hřiben není  strana o které mluvíme????  Čekal jsem , že po volbách jakožto strana s procentuelně nejvyšším množstvím IT odborníků bude spolupracovat s vládou a tím si vydláždí cestu do strakovky. Místo toho si rychle zvykli na nic nedělání za jisté peníze a bonzování do Bruselu. No kdo by to nevolil?!!!

  • Baduna2

    Všichni z filmů a knih jsme viděli, nebo četli, co byli piráti, námořní lupiči a vrazi. Ti naši piráti sice nevraždí, ale v podrážení státu a donášení-žalování toho, co by mělo zůstat doma, podráží stát daleko více. Proto hlas můj a mé rodiny, nikdy neuvidí...

  • Skončí jako Veverky. Ani pes po nich neštěkne. 😈

  • Zahulíme a uvidíme :-D

  • Piráti dokázali vždy v historii akorát loupit,vraždit,přepadávat - prostě samá zločinnost.Nedávno navrhovali přidat majitelům větších bytů další nájemníky,tedy něco jako znárodňování. Navrhuji toutéž metodou přidat nadstandardně placeným loupežníkům - Pirátům,přidat nájemníky na jejich výplatní pásky-konta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit