Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice píše, ale příliš neví o čem. Rád bych věděl, zda pan Jégl byl alespoň někdy na vojně nebo se už povinné vojenské službě po jejím zrušení vyhnul. Sám Donald Trump ví o vojenství pouze to, co mu napovědí jeho poradci, ale pan Jégl neví ani to, neboť žádné poradce nemá. Největším nebezpečím pro nás pane Jégle není banda zfanatizovaných islamistů, ale Putinovo Rusko. Já osobně budu ze svých daní ochotně těch deset tisíc korun ročně na armádu platit, pokud budu vědět, že nás naše armáda bude ochotna před Putinem a Ruskem společně s našimi spojenci bránit. Jednu ruskou okupaci jsem už zažil a žádnou druhou už zažít nechci. Vy ruskou okupaci zažít chcete, pane Jégle? Váš článek o něčem takovém svědčí. Podobné články si pane Jégle pište do Parlamentních listů nebo do Sputniku, či jak se ty proruské konspirativní weby nazývají. Vy to asi budete vědět lépe než já.
    • Měla by nás chránit před kýmkoliv.
      • nás naše armáda měla bránit před těmi, kteří nás ohrožují a kteří své dobyvačné choutky dali jasně najevo i v jiných zemích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit