Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo vysvětluje, ten ustupuje. Za povšimnutí stojí, že na to vysvětlování netlačí voliči ale političtí oponenti osobně a média, aby měla o čem psát. Český politik potřebuje pevně uchopit moc, aby vysvětlovat nemusel a donutil vysvětlovat oponenty. Nejlépe na kriminálce nebo na úřadě pod svojí kontrolou. Volební ovčí stádo to ale netuší a tak jistě zvítězí ti, co (zatím) nebyli DONUCENI nám svoje majetky vysvětlit. Takovou výchovu voličům nikdo nedá, protože ministryně musí řešit (vysvětlovat) svůj osobní coming-out. A komunisti k tomu hned říkají: "Vidíte, donucovat se musí...", ach jo. *13*
  • Hlupoš.bureš, místo toho aby si užíval svoje (poctivou prací nabyté) miliardičky, skončí v krimu.. To bude legra.. *6*
  • Skvele a pravdive napsany clanek! Burese do kose!
    • O jakém Burešovi je řeč???
  • Kobliháři, snažte se trochu víc! Za co vás Bureš platí? Do práce, bando líná!
  • Beru zpět a neříkám nic. Sorry jako ...
  • Naši slavní politici to cítí,půjdou od válu.
  • Férovost podle babiše......mě dotace a státní zakázky(na ministerstvu si to pohlídá,ostatní
    bez dotací pobídek,a hlásit a evidovat každé pivo a pokuta...........
    spravedlnost podle Babiše!!!!!
  • kopou a kopou. Volby za dveřmi a korýtka se jim vzdalují *4*
  • Prosím Vás Bicane nesnažte se manipulovat s lidmi. Každý máme v hlavě mozek a napovídat jistým směrem netřeba. Nuda a vše ostatní co píšete cítím k léta zavedeným politickým stranám. Je to jak za bolševika, když přestavbu dělali ti co to zk.....li.
    Holt Bohouš sází na to, že 100x opakovaná lež se stane pravdou.
    • Pane Jari, pište prosím jen za sebe a ne za každého. Já třeba v hlavě žádný mozek nemám, mám tam jen koblihu a to mi k politické orientaci úplně stačí.
  • Pane Bican,jste pisálek,který jen blbě kecá.Panu Babišovy nesaháte ani po kolena.Snad už budoucímu premierovi vaši kolegové novináři a ostatní písálkové vašeho kalibru, dostanou rozum a konečně pochopí,že ty keci jsou jen předvolební propaganda několika ambiciozních srabů.Jsem zvědav o čem budete psát po volbách,možná vás vaši chlebodárci konečně vyhodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit