Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste humanista - jen co je pravda.

    Asi jako Adolf Eichmann,,,

  • A co to má společného s tématem diskuse...?

  • Oprava:

    Psychická...

    " Skočilo" mi tam něco jiného...🤭

  • Petr Fiala dnes vyzval národ k úsporám a řekl, že "stát půjde příkladem".

    Britská královská rodina vyzvala státníky, aby nezahlcovali britská letiště a použili pravidelné letecké linky, což ovšem premiér ČR ignoruje a na pohřeb královny letí vládním speciálem.

  • Když tak "psychická nemoc" - ale tou schizofrenie, která

    byla u něj diagnostikována, bezpochyby je . . . 

  • To jistě - že je důkladná...

    Nicméně - při této prohlídce mu nějaká psychiatrická nemoc diagnostikována nebyla...

  • Vstupní lékařská prohlídka pro získání licence pilota dopravního letadla

    rozhodně není "běžná" - a je mnohem důkladnější, než ta "běžná" . . . 

    Odkryje se při ní mnohem více zdravotních odchylek - i v oblasti psychiky ...

  • vanhorne

    🍺

  • vanhorne

    Skoda ale, ze mu soudce asi neda tu moznost aby si mohl popovidat s temi obcany, kteri jsou momentalne na dovolene na hrade Mirove. Nahradou za to, ze prisli o pozitek setkat se s tim povidkarem a vyslechnout si jeho povidacky, by jim mela byt zkracena doba dovolene nejmin o desetinu. 

  • Jj - ale jak tvrdí = lže  - jeho objíždění republiky není kampáň, ale jen si chce povídat s občany...🙂

  • zaris

    Prostěnmu měl šlápnout na ohryzek a  bylo by po problému. Určitě si otec vyčítá, že  ho raději nenastříkal na chodník a rozklouzal.

  • vanhorne

    Bures ten se vyzna, jak se kampáně vedou s obytnakem na cestach a partou obstaroznich babišek v tandemu.🙂

  • vanhorne

    Tak bud rad.

  • vanhorne
  • Schizofrenie je prostě jeho mínus 

  • Jen potvrzuješ co jsem napsal 

  • vanhorne

    Brettschneidr, to je kdo?

  • Ale stálo to spíš za úsměv, než za lingvistický rozbor.

    My u nás prostě rozlišujeme koblihu a donut.

    Nic víc. Ježkovo zraky, já sám těch překlepů udělám (často, když píšu z mobilu, tak mi "utečou" velká písmena.

    Jak říkám je potřeba se někdy jen usmát. Nikdo nejsme dokonalým. Tedy ne, že by si to někteří nemysleli (ta poznámka se Vás netýká). 

    Přeji Vám příjemný víkend. 

  • A kampáně...😉

  • CHACHACHACHACHA a co jako? Pivem zalité mozky to tak po celou dobu vidí. Fialovy podržtašky tady zas vypisují jakože z venku? Ale nic s těma pomluvama a "ucelofkama" nemůžeš dělat. A to je na tom to nejkrásnější, Ta tvoje naprostá bezmoc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit