Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tirador prý nemá rád lháře. Ale má.

    Soudem usvědčeného lháře Zemana tu dokonce podporuje.
  • Dnes jsem nechal omylem puštěnou TV s ČT, kde v té chvíli mluvil Pithart o Varšavské smlouvě, NATO a Rusku. Prý na toto téma dokonce přednáší studentům. Asi 5 minut jsem to vydržel, s velkým sebezapřením a poté jsem musel toho sedmilháře, dálkovým ovladačem poslat do pryč. Neskutečný hnus, kdybych s ním jako student mohl diskutovat, tak by už nikdy nepřišel, jak bych jej argumentačně zostudil, anebo bych byl "z nějakého důvodu odejít ze studií". *14*
  • Pusinko omluvit se musí tvé Rusko.

    Rusko napadlo Ukrajinu a ukradlo ji území.
    Dokud se Putin bude chovat jako Hitler má dveře do civilizovaného světa zavřené. *5*

    Kmotři z KGB přicházejí díky sankcím o miliardy a už hovoří o svržení Putina. *5*
    • no, nějak ti ta propaganda nejde... lidi ji nežerou?
  • tak se snažte Amíci, buďte vlídní, přátelští a Rusko, vždy velkorysé, vám vyjde vstříc. Je dobře, že dovedete uznat chybu a Rusku se, sice za zavřenými dveřmi, ale omluvit, bravo *3* *3*
  • Fakta jako vždy usvědčují zdejší Putinovce ze lži.

    V roce 1994 byla podepsána Budapeštská dohoda - Ukrajina Rusko USA Británie.
    Ukrajina se vzdala jaderných zbraní. Rusko se na oplátku zavázalo!!!!!
    respektovat územní celistvost Ukrajiny ( a do ní tehdy patřil i Krym!,

    Rusko ukradlo krym a tuto smlouvu jednoznačně porušilo.
  • Rusko mělo na Krymu pronajatou základnu ječí zdejší rusofilové.

    a co jako soudruzi? to nedává Rusku právo ukrást celé území.
    Prostudujte si nejdříve mezinárodní právo než začnete psát nesmysly. *5* *5*
    • tak sis zadiskutovala, teď si vezmi ty prášky, co máš u postele, bažanta a dobrou
      • Jsem mladá holka. jsem ráda že závidíš. *5*
        • strašně, musí být krásné být tak hloupý, ulhaný a navíc za to brát plat....
          • Jsi lhář.

            Měla jsem jiný názor než ty. Jen proto nejsem placená agentka.
            Jdi se léčit bolševiku pusine.
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/martin-hekrdla-zlocin-a-merkelova/
  • Putin byl členem zločinecké komunistické organizace KGB která vraždila
    a zavírala nevinné lidi. A jeho stoupenci tu budou drze odsuzovat Banderu.

    Jak pokrytecké.

    Stačí si položit otázku. Kdo zavraždil více lidí? Bandera nebo soudruh SSSR?
    Správně SSSR.
    • ale KGB zejména na poli boje proti vnějšímu nepříteli měla veliké úspěchy, kam se na ně CIA hrabe, nakonec, nová podobná ruská služba si taky nevede nejhůř, top je jistě její práce, předkládat veřejnosti k věření ty nesmysly.. bravo ruská tajná službo+
  • bezregistrace
    dik za typa, že to ten schyzouš nevidí ... jo tak to Simona rozeberem a von si tu bude tu bude klidně posmrďávat ...
    • Tvůj zrak také nebude v pořádku když z holky děláš kluka. potřebuješ brýle. *5*
  • I pamětníci říkají že Ruské bojůvky na Ukrajině se chovají jako Nacistické bojůvky
    v Sudetech. Vraždí kradou a zastrašují odpůrce jejich totality.
    • Ty nejsi pamětník a co toho nakecáš! *14*
      • Pamětníci si pamatují zvěrstva Hitlerovců.
        a stejná zvěrstva nyní na Ukrajině páchají putinovci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit