Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně co se ti nelíbí je bolševické.Až s vyndáš hlavu ze svého zadelu možná pochopíš.
  • Zato k Vašim příspěvkům nelze dodat nic jiného, než:

    JAK BOLŠEVICKÉ (= hloupé)
  • No já těžko můj věk nedosahuje ani tam *1*
    Ale čekal jsem jak se hloupě chytneš.Ty jedna třídní nenávisti *1* *1* *1*
  • Se "třídní nenávistí" a jejím obsahem jsem byl seznamován po celou dobu školní docházky v oné "slavné" éře ČSSR - pochybuji, že v KLDR je strategie školního vzdělání (spíše vymývání mozků) odchylná od tehdejší u nás! Už jen krádež (eufemisticky zvaná "zespolečtěnštění") majetku v roce 1948 naší rodině byla pro mne vždy silné kafe - a sprosťárna non plus ultra!
  • jasně a proto budeš nadávat na lidi a zem kterou neznáš.
    na politické zřízení proti/pro kterému si nikdy nic neudělal krom nadávání a nenávisti
    ale nebuďme jak oni co?
  • Jako správný bolševik vytrhujete slova z kontextu:

    Můj dodatek zní:
    - Co také chtít od (údajně) myšlenkového proudu, majícího "TŘÍDNÍ" NENÁVIST jako PROGRAM! -

    Tato věta má úplně jiný smysl, než osamocená trojice slov, kterou jste použil k ataku na můj příspěvek!
  • A a teď to po sobě přečti protože jsi na západě.
    Co jsi napsal a pak si uvědom větu co jsi dodal.
    NENÁVIST jako PROGRAM!

    Tak a kdo je lepší ty jedna nenávisti *7*
  • rok a půl vydržel v Korei a ani den v USA
  • Nic jiného, než BOLŠEVICKÁ VRAŽDA,

    JAKÝCH ZNÁ HISTORIE SPOUSTU!

    Co také chtít od (údajně) myšlenkového proudu, majícího "třídní"*) NENÁVIST jako PROGRAM!

    *) pod pojmem "třídní nenávist" se rozumí odpor těch, co mají nízké vzdělání (=málo tříd) proti těm, kdo mají více tříd (= středoškolské až vysokoškolské vzdělání) A JSOU V ŽIVOTĚ ÚSPĚŠNÍ!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit