Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odpad společnosti.Lůza která páchne prudí a měla by být permanentně řezána hlava nehlava. Hnojiště lidských odpadů kteří chtějí být vidět.
    • kdyby tam, přímo tam trenovali policajti zásah proti syčákům, tak to bude za mohutného potlesku celého národa. Takový bezmozek něco provede, udělá škodu .... co si na něm kdo vezme.A tak by se měli hubit jak potkani. Je to vlezlá havěď která by nikomu nechyběla.
  • Řekl bych - spousta slov a výsledek nebo závěr žádný. Článek se podobá projevům politiků, kdy řeknou mnoho slov, ale vlastně nesdělí nic.

    Pokud se mám vyjádřit k věcem uvedeným v článku (Czechtek, nelegální migrace, Klinika), tak já vždy jsem a budu příznivcem věcí legálních. Nebudu fakdit těm, kdo zákony porušují, protože si uvědomují, že zákony nastolují určitý pořádek a jejich porušováním tento pořádek mizí. A čím více zákonů se bude porušovat, tím více se bude systém přiklánět k anarchii. Jasně, že by anarchie někomu vyhovovala. Brát si co chci (dokud bude co), beztrestně znásilňovat a třeba i vraždit a mít pocit naprosté "svobody". tedy alespoň do té doby, než narazím na silnějšího násilníka

    Ne, to si já opravdu nepřeji a vidím v tom cestu zpět.
  • Další blábol tiscali.
  • Strčte si ty vychcaný.netáhla do brusele, děkuji...
  • Co tohle byl za blábol ???
    Autor článku si pravděpodobně občas také zahulí, co ? *7*
  • Na vaši "kliniku" kálí Bílý tesák...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit