Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je autor 500 stránek stížnosti a proč ji psal?

    http://hlidacipes.org/patek-ten-ktery-sepsal-stiznost-na-ct-nevoli-komunisty-ani-zemana-je-mu-24-a-studuje-prava/
  • Čapisrál aby tu přes víkend nesmrděl. *15*
    • Bravo Ivane +20 rubl!
  • já jsem v jeho věku pařil, honil holky a těšil se na studentské prázdniny... to pako se hrabe v pravdivosti informací o kreténské ukrajině a ještě kreténštějším rusku..

    ve stáří bude mít na co vzpomínat *15*
  • Nejvíc agentů má fašistický kreml v ČR.
    Udělal si tady fašistickou základnu.
    • horší je bolševická us ambasáda v práglu
  • V Litvě zakázali koncert ruského rapera Timati. Poté co majitelem koncertního sálu najatí „experti v oblasti politických technologií“ odhalili v jeho textech údajnou propagaci prezidenta Putina.
    kp.ru/daily/26535.5/3551987/?broadcast.number=2
    https://www.youtube.com/watch?v=Rp-S2QDeWik

    *8*
    • Pořádný klacek a hnát Rusa zpátky do stepi. *16*
      • To nepůjde. Timati je tatarského původu a už v té stepi žije. *2*
        • Na Sibiři je místa dost, tam si mohou postavit trůn pro rádoby cara gosudara záprdka Putilína a mohou mu tam chodit líbat boty. *1*
          • a ty mu můžeš políbit zadel
    • Litevci jsou pomatenci z SS
  • Smradlavá americká filcka Simona se tady loučila, že už nepřijde a je tady zase. Této staré krávy se nezbavíme, to je prostě nezmar. Zase tady mele o myším oleji a nic nového, prostě idiiot.
    • ano, ani jeden z tvých nicků se jí nezbaví...
  • Jak vznikala ona "supervelmoc" USA (Ukradli Siuxům Ameriku). Vražděním žen a dětí. A v dnešní moderní době v klidu a tichu v tom samém pokračují za nečinného dohledu celého světa kdekoliv se jim na světě zamane. A když je někdo "silnější"než tito parchanti (pokoušel jsem se najít mírnější slovo-nenašel) zařídí jejich rozvrat zevnitř. Stačí přeci jen podplatit nebo vyhrožovat. Potom i taková Frau Merkel, která dříve vedla Německo ku prosperitě, jakoby zešílí a obětuje celou Evropu. Amerika si zaslouží obrovskou válku na svém vlastním území. Smutné ovšem je, že ani toto území není vlastně jejich. Takže doporučuji Rusku jednu bombu na tektonický zlom v San Andreas a vymazat tyto "cenzurováno" z mapy.
    • A jakpak vznikala ta rádoby "supervelmoc" CCCP, která v době před rozpadem zabírala šestinu světa, nepočítaje v to jejich kolonie ve střední Evropě.
      Nebýt USA, tak se dnes v Moskvě mluvilo německy a místo myšího oleje by tam stála nadživotní socha Führera euroasijské třetí říše, "osvoboditele Ruslandu od od podřadné ruské rasy".
      • No Lenina podporovali Němci? A kdyby vše klaplo jak má tak v USA se taky mluví německy.
  • Ruský průmysl jde nahoru - výrobní index skočil na největší hodnoty od listopadu 2014. Tím překonal předpovědi ekonomů. Ruští výrobci tak díky silné domácí poptávce jedou nejvíc za poslední dva roky, http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-07-01/russian-manufacturing-gauge-returns-to-growth-as-output-surges
  • Potentáti ho označí za potížistu, a lumpenkavána taky. Jinak já mu držím palce a jen do nich většina národa by odhlásila ČT. Je to jako s EU ti ze svých pozic neuhnou ani když ji všichni zbrexitují ! *11*
  • tady na sránkách. Všichni v pohodě u vody.Akorát tady řádí třídní boj vymaštěnců co je nikdo nemá rád.Tak tady alespoň bezmocně prasí stránky a předhánějí se ve výplodech chorých mozků. ParDon tady jsem urazil mozek.Tahle píšící pakáž má místo mozečku rektální otvor.
    • To jste nám chtěl určitě připodobnit to hradní ...... i s jeho poskoky - no trefil jste se výborně
      • stačí takovej poskok jako je joska
    • přééésně a nejhorší je sejmon tečka multinick, který tu nonstop krade nicky a prasí diskuze, je to agent CIA a shapitův přicmrndlo
    • Tak odešla a už je tady zase zpátky, ta mrdkaa Simona..há..há

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit