Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez milosti a soucitu odstřelit !!!!!!!!!!!!! *12* *16*
    • KIMCID
      jen běž a miř si dobře na hlavu
  • no,všichni vědí na někoho něco a tak raději neřeknu nic,aby oon to na mě také neřekl,,,,,,,,,hrůza
  • A teď si předstsvte, když ta mrrcha stojí nahá ve vysokýách botách a práská bičíkem nad hlavou nahého Nečase, který se jí plazí kolem nohou... brrr !!!
    • KIMCID
      běž raději pracovat ty představo *7*
  • Ale pěkný kozy má,kujonka špionská!
  • To jen Tečka má takové nápady, jako nacpat kozy do osobního auta.....
  • Ten tečka je velký komunista ale tvrdí opak.!!
  • Tondo jestli máte důkazy, tak je přeložte. Ištván je nemá, jinak by nám je dáááávno v hlavním vysílacím čase předložil. Ukazuje se, že měl bývalý premiér pravdu. Šlo jen o odvolání minulé vlády. Žádný trestný čin nejsou schopni doložit. Přes několikaměsíční odposlechy. Přes masivní nasazení policie. Celé propojení všech "kauz" bylo jen pro efekt.
    • Ištván důkazy měl. ale bohužel vše zhatilo nesmyslné rozhodnutí Nejvyššího soudu, které označilo vzdání se mandátu za "projev poslance ve sněmovně", tudíž podléhající poslanecké imunitě. Tato nesmyslná právní klice celý případ zbrzdila.
      A jestliže Nečasová dostala rok podmínku i od této "závislé" soudkyně, tak tam k nějakému trestnému činu nejspíš došlo. Takže je dobře, že ji sledovali.
    • Tak to byo jasné od začátku. Už ty korýtka pro poslance - podobné kupčení a protěžování
      kamarádů se v politice i v běžném životě normální dělají. Pokud se začnou trestat a já
      jsem pro skončí za nezákonnou protekci v báni opravdu hodně Čechů.
      případ kmotrů napojených na státní zástupce končí fiaskem to máš pravdu a Ištván by
      měl nést odpovědnost za oblbování veřejnosti. Tvrdil že je dlouho sledoval a až pak
      se do toho připletla Nagyová. Takže dlouhé sledování a nic?

      Ale nic z toho neomlouvá dvoju Nečas Nagyová. Nečas přenechal stát své milence a ta se
      nechala dotovat podnikatelskou smetánkou. A ta jistě chtěla za dárky něco na oplátku že?
      • Tondo, zatím je to jedna paní povídala. Žádný důkazy nejsou. A Nečas (kromě toho že si našel takovou krávu) se ničím neprovinil. Podle mě je to slušný člověk. Nikdy žádný skandál ani náznakem neměl. Jen tu nešťastnou ženskou. Přeju mu alespoň dvacet let po jejím boku. To je podle mě dostatečný trest *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit