Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rocky, jsi se svou kamarádkou cece super, líbíte se mi *14* *3* *4*
  • loreta
    you are star forever!!!!!!!! *14* *14*
  • si moje najoblibenejší herečka a spevacka *14* *4* *3*
  • najlepší je v serialu na parket *3*
  • Je boží a když se ti nelíbí tak zavři oči,otoč se a zvedni tu tvojí tlustou hroší řiť od počítače když se tam koukáš na něco co se ti nelíbí *16* *16* *16* *14* *14*
  • negto
    Ahoj Zendaya je moje inspirace v tanci spolu Bellou Zendaya ma užasný styl a dali mě moji nej kamoskou doheomady
  • I Love You Zendaya !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • já je videla nazivo asou uplne bozi...dobre se s nima pohovori a take mi dali jejich cisla a facebook ploste luxusni ja mam rada obe...
    • Petulqa podla mna nemáš na ne čislo neklam
    • Oni nemaj Facebooky jsem Belly sestřenice tak to musim vědět má twitter má oficiální stánky ale nemá facebook a mimochodem kdyby chtěl někdo adesu twitter nebo stánky stačí napsat na můj email. radulinka22@atlas.cz
    • ahoj petulqa ja sa volam martin a ti sa volas neviem lebo ta nepoznam dala by si mi na ne cislo? *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *2* *2* *2* *2* *2* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *9* *9* *9*
  • PetulQa po 1. určite si ich nevidela naživo lebo lístok na koncert by stál strašne veľa a po 2. číslo ti nemohly dať pretože by si sa k nim nemohla dostať. A určite niesú také sprosté aby dávaly svoje čísla ľuďom ktorých ani nepoznajú.
  • mam ta rada Daya

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit