Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy birthday ZENDY : D I LOVE YOU *14* *3* *4*
  • mimuskah123
    Happy Birthday Zendy :* <3
  • L0uise
    Happy B-Day!:* :33 A love you! *14* *4* *3* *8*
  • Vše nej :33
  • To není pravda v jaký žijes době že nevíš že ty fotky můžou upravit tak aby vypadly jako originální ale přitom jsou fejk
  • Jj taky si myslím
  • Nikoho to nezajímá když se ti nelíbí tak na ní koukej a nepis jsem Twl
  • Paní pamatuju si jak ji bylo 13 a teď už ji bude 18 wow bez urážky ale teď je víc namyslenejsi ale líbí se mi ale wow už 18 se ma
  • hele tak vis co mohli to vyrobit pres photoshop ja jsem taky byla nastvana kdyz jsem to poprvy videla ale ted uz tomu neverim
  • hnusná hnusoba namyslená p___ ku___ a ešte krav- *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *12*
  • to sú faky zendaya18
  • Vazne???? tak jdete na google obrazky a dejte pred tu herecku slovo naha a mate to tam !!!!!!
  • takže violetta a viki zendaya není namyslená ako to môžete vedieť keď ju nepoznáte podla mna je namyslena bella pretoze ona na vsetkych fotkach vyzera tak isto pekne sausmieva a to je vsetko zendaya je podla mna skvelá. *16*
  • zendaya nemá nahé fotky to si vymíšľaš,a nechodí s dvoma chalanmi to je asi preťuk veď aj Belle písali že chodí s Kentonom Dutým a teraz to tam u6 není. *10* *3*
  • kdo zendaya??To je nějakej fake ne????
  • Sklapni si sama je to divný doopravdy každý má svůj názor tak toho nech
  • sklapni SOPHEN zendaya je bezvadná
  • Hele je to divný když chodí se dvěma klukama najednou a na fotkách a na stránkách má fotky s Rossem a líbá se s ním a nad nimi je napsáno i Pusa alá ross lynch
  • na googlu má nahý fotky a strašně sprostý jak jí můžete mít rádi tam píšu že mám zendayu ráda ale to jsem ještě nezjistila *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Hele jak to má s těma klukama na google obráskách se líbá s Rossem lynchem <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit