Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozvání

    Vážený pane režisére Troško.Srdečně Vás zveme ne oslavu 100.narozenin Matěje Švece.Již jsem s Vámi o tom mluvil,dal jste mi telefon,ale ten je neplatný,nemohu se s Vámi spojit,proto prosím o zaslání nového telefoního spojení,abychom se mohli blíže domluvit.Oslava se koná 20.8.2005 v Zadním Chodově (u Marianských lázní).Naše telefonní čísla:723308770,602953007,od 6.8.jsme k zastižení na tel.374782146.Těšíme se na Vaší návštěvu.Josef Švec
  • Nostalgie

    Vážený pane, za práci, kterou odvádíte bych Vám chtěl poděkovat.Je mi 27.let a velice rád se dívám i s dětmi na Vaše pohádky.Starší dcera si velice oblíbila Princeznu ze mlejna a věřte nebo ne, bylo období, kdy jsem tuto pohádku viděli 2x denně.Já s trochou nostalgie si pustím Botu jménem Melichar, O princezne Jasněnce,a v neposlední řadě trilogiji "Slunce, seno, ..." Dokázal jste pobavit starší i mladší generace, pokračujte jako doposud.Ještě jednou díky.
  • Nedobrovolné shlédnutí

    Vážený pane, bohužel jsem byl nucen shlédnout a hlavně vyslechnout(nešlo si zacpat uši, oči zavřít ano) - film Kameňák - v autobuse, kde to promítali jako bonus ke "vylepšení" cesty. Něco tak hloupého, sprostého, lascívního jsem neviděl a neslyšel (ještě, že existuje díl 2 a 3, že). Na Váš film bych nešel, v TV ho nepustím, ale okolnostmi jsem ho musel přetrpět - hrozné. Díval jsem se, kdo se tomu směje a je mi jasné odkud se rekrutuje Vaše publikum. Již nikdy více Novák
  • Starý režim

    Dobrý deň, vážený pán Troška. Je úžasné pozerať na Vaše diela a ešte úžasnejšia je forma akou ste ich vytvorili. Stačí Vám malý kúsok inšpirácie a dokážete zázraky. Teším sa na Vaše ďalšie diela, a rád by som Vám povedal, že ak budete potrebovať k nejakému dielu krčmu - dýchajúcu starým režimom, tak, že sa tam zastavil čas a vyžaruje z nej minulosť, je táto na Kysuciach. S prianím zdravia a aktívnej tvorby Miroslav Ch
  • Závěrečná píseň v Kameňáku 3

    Nikde jsem nezjistil kdo zpívá a jak se jmenuje úplně poslední píseň v Kameňáku 3 ("..můžem chtít citům vládnout.."). Ví někdo? Díky..
    • Re: Závěrečná píseň v Kameňáku 3

      Zdravím, tuto píseň máme na webu www.troskazdenek.er.cz
      Podle toho kterou myslíte, zda od Heleny Vondráčkové (Blázni v tom lítaj) nebo od Yvety Blanarovičové a Toma Hynka (Napačav)
  • PRO PANA TROSKU

    Posílala jsem Vám příspěvek pane Troško,ale zapoměla jsem uvést jméno komu je to určeno.Omlouvám se a věřím,že moji yprávu dostanete.Vyoralová
  • Vážený pane Troško, obdivuji Vaši práci,kterou děláte s radostí a jste plný elánu.Polovina mé rodiny pochází ze Sumavy.I Vy zřejmě pocházíte z této oblasti.Velice ráda se tam vracím.Babička je ze Stach,vždy tam bylo nádherně.Je mi 22 let a mám moc ráda filmy a pohádky které točíte.Velice ráda bych se chtěla seznámit s prostředím ve kterém se tyto krásné věci natáčí.Jsem obyčejná holka,která by si chtěla něco takového vyzkoušet.Dvakrát jsem to zkusila,ale jen jako poddaná a zastřelená.Velice si Vás vážím a děkuji za ty krásné pohádky na které se dá pořád koukat.Vyoralová
  • Pro Pana Trošku

    Pěkný den Pane Troška, nevím jestli si budete číst tuto zprávu, ale doufám, že ano. Kamarádi mi říkají, že mám skusit se svou tváří natoči další díl páná prstenu ( prý bych hrála dceru od Arven-Liv)Určitě bych vám zaslala fotografie, nebo bych se dostavila na nějaký castin...nemám na Vás žádný kontakt, a tak Vás o něj prosím. Ahoj Ludmila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit