Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pardon režisér mám na mysli režiséra a píšu herec, sorry, ale herec by třeba byl taky dobrej
  • Zdeněk je skvělej herec hlavně kvůli tomu, že má bujnou fantazii lecos ho hned napadne a on z toho udělá tak famózní film nebo pohádku na který se dá dívat třeba i víckrát za den, tohle je umělec a já ho mám jako režiséra moc ráda protože taky obsazuje výborný a známý herce do svých filmů a pohádek. Já o něm budu vždycky mluvit v dobrém...
  • Vážený pane Troško,

    myslím si, že i díky nápadu pana Rudolfa Pěnkavovy, (velkému znalci knížek, knihkupci a knihomolovi), se vám povedl opravdu úsměvný film, na který se vždy ráda podívám. Moc děkuji, komedií s dobře vybranými herci není nikdy dost.
    Srdečně zdraví Jana Tesaříková (Pěnkavová)
  • Zdenek Troška je borec. Moc mu fandím a vždy se těším na něco nového. Máme ho všichni rádi a ten komu se nelíbí ať mi 123 políbí. *1*
  • Chci se připojit s blahopřáním k narozeninám. Milada
  • Zdeňku Přání k dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví!!!!
  • dobry den pane Trošo prosim vas cetl sem ze chcete romaki do filmu i starsiho veku moje čislo je 722665708 budete li chtit tak zavolejte radi by sme si svama zahrali v jaki koliv roli dekuju s pozdravem Mario
  • Dobrý den, pane Troško, píši za moje vnoučátka,vaše pohádky mají ohromný úspěch. Moc vám děkujeme!!! AT Nový rok je ještě lepší než ten lonský.Hodně zdravíčka a štěstíčka Vám přejeme.Majka
  • dobrý den pane troško mám ráda ty vaše pohádky jsou super slunce seno atd nemohl byste zařídit aby nedávaly do televize mareše to je hnus co tam vivádi i ostatní se tvářijou jako by nic namají ho rádi at ho vihodijou moc vám děkují *3* *6*
  • Zdenda je super, osobně se známe a je to hodný člověk a také se mi líbí, že se nestraní ostatních *5*
  • bukecc

    Test

    Testik
  • Re: lámu si hlavu, kdy bylo natočeno SSJ

    paní Michaleo, 1.díl byl točen od 19.7 do 7.9 1983 , mám tento údaj přímo od mistra režiséra.
  • klariss

    Zdenda :D

    Je to moc fajn člověk :D sama jsem ho potkala, když jsme byli na dovolené v Českéch Buďejovicích tak sme se stavili v Hošticích a měli to štěstí, že sme ho potkali, dokonce sme potkali i starou Konopníkovou :D všem tam dělal průvodce a prováděl nás po vsi.Mně se ptal jak se jmenuju, odkud jsem atd. :) on mezi ty nafiflený hvězdy rozhodně nepatří!:) jinak je mi líto jeho taťky a stejdy :/
  • Mílý pane režisére

    Ráda bych si také jako jedna z mnoha zahrála v nějakém Vašem filmu nebo snad v pohádce pokud se rozhodnete zase nějakou krásnou natočit :D
    Kdyby Vám snad někdy pochyběla nějaká ta princezna, v horším případě ježibaba :D a na celém širém světě by nebyla žádná k sehnání, věřte, že já tu budu a budu čekat! Vím, že zázraky se nedějí ač na ně naivně stále věřím a šance na úspěch je mizivá, ne-li žádná.. Přesto aspoň tenhle vzkaz pro splnění svého snu udělám a budu doufat :D
    Jinak přeji spoustu dalších úspěchů v nátáčení filmů :)
  • Poděkování

    Dobrý den, pane režisére!
    Srdečně Vás zdravím z rozhraní Plzeňského a Karlovarského kraje. Četla jsem Váš článek v sobotním Právu.Mně je smutno z podobných věcí. Téměř všechny děti školou povinné byly u moře. Téměř všechny jezdí na lyže, zpravidla do zahraničí. Včetně akcí, které pořádají dnes už i základní školy. Ale kdo z dětí byl na Řípu,v katedrále Sv. Víta, v Národním muzeu, na Vyšehradě. Na Bílé hoře, Blaníku, Milešovce, Ještědu či dokonce na Sněžce? Je jich opravdu jen pár v každé třídě. Myslím si, že zapomínáme, kde jsme doma. Je tu tak krásně, se svými vnoučaty jezdíme jen po republice a pořád je kam jet a kde jsme nebyli. Bohužel už jsme v důchodu a tak se musí cesty plánovat, přizpůsobovat dětem školou povinným./ A financím./ Přestože jsou v jednom okrese, prázdiny mají každý jinak vč. ředitelského volna. Myslím, že vztah k domovu se jim musí vštěpovat od malička a ne se pak divit, jakouže to máme mládež. Tak z toho je smutno zase mně.
    Viděli jsme Váš poslední film - Doktor.. Těšila jsem se na Afriku a ačkoliv tam téměř nebyla, film byl skvělý. Přeju Vám spoustu úspěchů a krásných pohádek či příběhů. Vlasta Myslivcoá
  • lámu si hlavu, kdy bylo natočeno SSJ

    Už dlouho si lámu hlavu nad tím, kdy vlastně byl natočen 1.díl Slunce sena.Na začátku filmu a v knize o Heleně Růžičkové je zmínka právě o trilogii, kde píšou 1983, ale na internetu je všude 1984.tak nevim,co si mám o tom myslet. *7* *7*
  • OLYMP

    plus que le cerveau! Golden Sun :-) La vie est plus qu'un fou qui joue la star, star modeste brille plus! Et les ann :-D)))).
    Přispůsobuje se jen český nečistokrevný
    jedinec, bez sváho Já :-D)))))
    My ne ! !! ! ! *15*
  • jacicek

    hihi

    Nejvíc se mi líbilo odněj slunce seno jahody a slunce seno a par faceka ještě slunce seno erotika *3* moc krásny a kelišová tam byla nej a ta stara babička hihihi
  • Z

    je strašně hodnej a citlivej *4*
  • Námět na nový film

    Dobrý den,
    nevím, zda se zde opravdu jedná o stránky, které čte skutečný režisér pan Troška, ale pokud ano, moc Vás, pane režisére zdravím a vzdávám hold Vaší práci. Trilogie Slunce, seno... je podle mě prostě fantastická. Nedávno jsem Vás viděla na zámku v Miloticích, šel jste kolem mě a já si moc přála Vás kontaktovat, ale nešlo to.
    Myslím si, že bych pro Vás měla dobrý námět na film. Mohl byste podle něj natočit komedii ve stylu Slunce, sena...
    Znám důvěrně jednoho člověka, který je neuvěřitelně obézní a líný a situace, které jsme společně zažili, by jistě pobavili diváky napříč generacemi. Věřím Vám, že byste se dokázal té látky chopit a zpracovat ji tak, že by vznikl Váš další ůspěšný film. Mějte se krásně a pokud byste měl zájem o spolupráci, tak mne, prosím, kontaktujte na můj mail. Srdečně zdraví Simča *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit