Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopis pro Z . Svěráka

    Dobrý den,jmenuji seOndřej Lokvenc, bydlím ve VELKÉM POŘÍČÍ u NÁCHODA,je mi 9 let. Viděl jsem poprvé váš film KOLJA. Moc se mi líbil a chtěl bych vědět, jestli budete natáčet druhý díl? Viděl jste se s KOLJOU ještě někdy po natáčení filmu? Byl jsem moc smutný, že jste se musel rozloučit s KOLJOU. Také se mi líbilo NA SAMOTĚ U LESA. Odepište mi prosím zpět odpověď na mé otázky.Děkuji
  • Prosba

    Vážený pane Svěráku, je mi 30 let, mám dvouletého syna a Vaše písničky mám už od dětství ráda. Se synem žiju sama, měsíc před jeho narozením dokonce zemřel můj otec, jeho dědeček, takže vyrůstá bez mužského vzoru. Nebudu Vás zatěžovat svým soukromím, ale slyšela jsem, že některé Vaše "pomáhací" písničky vznikly na základě podnětu cizích lidí. Proto bych Vás chtěla požádat, kdyby Vás napadl nějaký zajímavý rým, nebo nápad, jak napsat písničku pro kluky, co nemají vinou svojí mámy tatínka, tak si třeba vzpomeňte na mého Vlastimila (říkám mu Atiku). Pokud budou písničky o něčem jiném, tak to nevadí, protože mě rozpláče a "rozkrasosmutní" každá. Hodně elánu do života a sil do další práce Vám přeje Vaše dlouholetá příznivkyně Adéla Palíšková z Moravy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit