Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chyba jména

    Pane Bakala, blahopřeji k narození Vašeho syna.
    Píši hlavně proto, že chci upozornit na chybné jméno u Vaší paní, když je nazvána jako Monika Maláčová. Tato chyba je uvedena ve vašem životopisu. Jinak přeji příjemný den a Vaší paní hodně síly a zdraví.
    Kopecký Václav
  • E-mail

    Dobrý den, je možné získat na pana Bakalu e-mailovou adresu? Děkuji Roman
    • Re: E-mail

      looooooooooooool zkus bakala@seznam.cz :-D
    • Re: E-mail

      Dobrý den,kdyby jste ji sehnal prosím pošlete mi ji taky.Moc děkuji
  • Hledám sponzora

    Dobrý den
    jmenuji se Petra Trojáková,jezdím vytrvalostní dostihy,mám velice dobré koně do tohoto sportu,Loni jsem se účastnila mistrovství Evropy,na což sem získala i možnost startovat na závodech ve Spojených Arabských Emirátech na pozvání šejka.Měla sem kvalifikaci i na mistrovství světa,bohužel nejsou finance na tak prestižní závody.Tomuto sportu se věnuji,jak jen mohu.Příští rok bych opět chtěla startovat na mistrovství Evropy ve Španělsku na 120km,bohužel příprava koní je příliš drahá,tudíš mám doma dobré a trénované koně,ale nemohu je ukázat a tudíš ani dobře reprezentovat naší republiku.Proto vás moc žádám o nějaký sponzorský dar,popř bližší účast v tomto náročném sportu.Předem moc děkuji za jakoukoli odpověd.Vážně moc prosím pomozte mi,dávám do koní vše co máme,bohužel to ale nestačí,prosím alespon o minimální sponzorský příspěvek.Příp.info na tel:737620089 s pozdravem Petra Trojáková
    • Re: Hledám sponzora

      Šľachetná prosba o drobné, a čo tak si položiť otázku: Koľko zarába taký zamestnanec OKD priamo v doloch, kde sa získava zdroj tržieb firmy?
      • Re: Re: Hledám sponzora

        NO CO JE MI TŘEBA DO TOHO KOLIK VYDĚLÁVÁ ČLOVĚK V OKD?Ženská si naivně myslí že si tuto diskuzi čte i pan Bakala(nebo že byť o ní jenom ví, což je hoodně naivní), a zkouší z něj vytáhnout prachy..což by zkusil každej třetí tady myslím... *3*
        • Re: Re: Re: Hledám sponzora

          hehe konecne prvni komentar co se mi zamlouva:) good work
  • Pomoc v nouzi

    Od roku 1989pracuji jako horník.Po 16letech na dole jsme se s manželkou
    rozhodli koupit rodinný domek,na hypotéku,Vše bylo v pořádku dokuď mi
    lékaři na preventívní prohlídce našli artrozu všech kloubů,bloklou krční
    páteř,skoliozu páteře,postižené jsou i kýčelní klouby artrozou 3stupně,
    lékař mi sdělil,že se do dolu už nevrátim a že mne propustí na všeobecnou
    nemoc,což pro mou rodinu znamená katastrofu.Nebudu moct splácet hypotéku a
    ani uvěry které jsme si s manželkou byli nuceni vzít na rekonstrukci
    baráku.Jěště je třeba dodělat střechu, vyměnit pár oken,zateplit
    fasádu,udělat komplet instalaci elektřiny a spoustu práce kolem domu. Já
    už skoro nemůžu vyjít ani schody,bojím se co bude.Je mi 39let, mám tři
    děti ve věku 13,5 a 2 roky.Vím,že Vás takhle dost lidiček otravuje,ale já
    vím,že Vy nám můžete pomoct,chce to jen trochu lidskosti.Je mi to dosti
    trapné takhle si prosit o finanční pomoc,ale nic jiného mi nezbývá pokud
    chci žit se svou rodinou bez dluhú a vychovat tři zdravé děti.Proto jěště
    jednou prosím pomozte mi i mé rodině.Děkuji.
    • Re: Pomoc v nouzi

      Dobrý den, no jen by mě zajímalo jak se takové nemoci vyrojí z ničeho nic bez předchozích potíží...jako 16let jsem zdravý jako ryba a pak v den lékařské púrohlídky kvůli hypotéce najednou ouvej a vše je v háje?to snad ne?a žebrat o peníze na internetu je ubohý...řešení: nemáš na to prodej barák a kup byt..
      • Re: Re: Pomoc v nouzi

        Když nevíte nic o tom člověku,tak proč ho urážíte?Vy jste snědl všechnu moudrost že?Jsme opravdu národ závistivců a hrozně nepřejících lidí!
        Ať je to jak chce,tak ten člověk nežebrá,ale určitě zkouší co se dá-tak proč ne?Vždyť jsme ve svobodné zemi.
        Má tři děti a dům na kterém se určitě nadřel a nechce ho opustit.Vím co to je artroza-také přišla bez varování pane.Tolik jsem pracovala,až jsem onemocněla atd...,ale vám to nebudu vysvětlovat.Vy to možná pochopíte až se něco nečekaného stane i vám.Horáková
        • Re: Re: Re: Pomoc v nouzi

          Chtěla bych vidět ty jeho mozoly z práce na stavbě domu, přípaně z jiné práce. Je to člověk, který dovede lhát tisícům lidí a pak je podvést. Asi má opravdu kvalitní vzdělání. Divím se,že mu někdo může fandit.
    • Re: Pomoc v nouzi

      Nepýtať o peniaze, založte nádaciu zameranú práve na osoby ako ste vy (isto vás bude dosť) a ponúkni OBCHOD, na to Bakala počuje. Nech bude v podnikových novinách napísané: OKD si váži svojich bývalých zamestnncov, a preto vyplatí na podporu xx milionov korún. Firma má reklamu o tom, ako je šľachetná a vy máte ďalšiu prácu.
      • Re: Re: Pomoc v nouzi

        Dobrý,
        Pan Bakala nedával sliby. Nýbrž se zaručoval službou zprostředkováním prodeje bytů. Nedodržení se vystavil trestnímu stíhání. Dokonáno bylo prohlášením 14.5.08. Proto budou poudávat trestní oznámení tisíce občanů. Krom too i spoustu stížností, i mimo české orgány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit