Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento ničema měl být trestán jen za to,že se narodil.
    • ... "že se narodil" nebo rodiče, protože raději nešli do kina.
  • Práce

    Pane Bakalo, vemte mě prosím do práce, budu pro Vás pracovat i zadarmo, jen prosím o ubytování a nějaké měsíční kapesné na jídlo. Jím skromně, stačí mi vločky, celozrnné chlebíčky, prosná kaše, jáhly, vojtěška. Děkuji Vám za odpověď a doufám že se z Vaší strany dočkám kladné odpovědi.
  • Bakalo to cigaro si strč někám jinam a né do huby!! i na tebe dojde to si piš!! určitě tě ta tvoje slepice miluje ty šašku, mi dřeme jak mezci za 20 000 a ty jen tuneluješ, byty jsou naše!!! jsi jen ubožák a budeš se smažit v pekle!!!, Přijd mezi horníky,,,,,
  • Otázka

    Mám otázku,jestli panu Bakalovi se dá napsat pouze přes vás nebo je nějaká přímější možnost.Děkuji MK
  • Lezte všichni zlodějovi Bakalovi do pr.. jen proto že má prachy.. Ubozí Češi..
    • souhlasím s Vámi je to jenom bezcitny prachač
  • jen tak do lesa

    jen jsem vam chtel upresnit ze plno lidi je velice nasranych na vas ktery jen slibuje hory doly zveda najemne nic z bytama nedela ,vsechny byty OKD jsi hornici omakaly vlastnima rukama plno horniku tam nechalo sve zdravi i zivoty v tech bytech dnes bydli i jejich zeny dnes uz vdovy a a na ty najmy nemaj,dnes uz jse to krati i vam je to jen otazka casu jeden z tech lidi to nevydrzi a zabije vas protoze uz nebude mit co ztratit tohle je moje verze jaka bude vase budoucnost pokud jse nic nezmeni preji vam pekny sbytek dne bob
  • PROZBA O POMOC

    Prosím někoho kdo pochopí i získá přátelství na život i na smrt.Jsem v PID-17let let se soudil o nemoc s povolání,nedal se vše Štrasbourg 2X i advokát ex ofo mě podvedl!Nyní se snažím o půjčku na chatku- 30 000,-kč-tím nájemné,plyn nebude se zvedat! Marně morálnost-zákony - stát nechce znát!Rvu se za všechny lidi všude-mě nešetří-já také né!Chci CNN-jeden případ u soudu! Teror -ze všech stran!Najde se i víc lidí s kterýma vše dáme dohromady!
    Pozvu rád-voda,el je zde..zbytek zahrádka bude vše!Nevěřím,že nejsou lidé bez srdce!Montér v pr....


    Vrátá *3*
  • dobrý večer pane Bakala ja vím ze máte hodně peněz a o obyčejne lidi se nestaráte.Ja bych Vám nikdy nepsala nebyt toho že se ma dcera otrávila oxidem uhelnatým v bytě společnosti RPG.Byty s.r.o které jste vlastníkem.bylo jí pouhých 22.let. vaše firma by se mi mohla alespon omluvit ale místo toho háže vinu na mého invalidního odce s ktérým ma dcera Aneta bydlela doufám že si těch peněz budete dlouho a hodně dlouho užívat protože má dcera si už ničeho užívat nemůže.Doufám že po této spravě jestli jí vubec budete číst budete moci dobře spát s pozdravem ivuska
  • Nezávidim Vám peníze,ale v těch Vaších neoteplených bytech v Karviné-Ráji je i přes intezivní topení jen 18°C.Ty lidi platí dost vysoký nájem a žijou jak bezdomovci.Jednou ta éra ale pro Vás skončí.Nájemník
  • hledám

    Hledám sponzora pro opravu kostela v Jedlce u Děčína z roku 1234, nebo alespoň příspěvek na opravu – za dva roky bude mít 777. výročí založení. Děkuji i za tip. Jaroslav Dostál
    • Re: hledám

      a to jako myslis ze investora najdes tady ?:-D jehehe:) myslis ze kdyz nekde pisou o bohatym cloveku tak treba onen bhaty clovek se ti sam ozve ?:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit