Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že je někdo v životě úspěšný a má peníze, je hned hajzl, darebák a podvodník? O nic jiného nejde, než o lidskou závist. Netvrdím, ža pan Bakala je svatý, ale určitě svůj úspěch nenašel na ulici. Místo těch urážlivých slov se zamyslete sami nad sebou a zkuste svůj život usměrnit na správnou kolej. Sebelítost a očekávaní pomoci druhých nikam nevede. Dělám technika ve fabrice, mám rodinu a splácím úvěr na dům. V životě jsem se musel vždy spolehnout sám na sebe a jde to.
    Přeji hezký den.
  • Dobrý den Pane Bakalo. Pracoval jsem na dolech OKD 42 let ve vyšších technických funkcích. V těchto dnech vyřízují pozůstalost v hotových penězích, které leží v Londýnské pojišťovně. Všechny právní dokumenty mám vyřízené. Schází mi zaplatit pojištění a převoz peněz do České republiky. Cena je 7350 Liber. Tyto peníze bohužel ne mám. Obracím se proto na vás, zda není možno poskytnout půjčku, kterou po převozu peněz a aktivaci v bance ihned vrátím. Moje mailová adresa je suchanek.mietek@gmail.com
    Děkuji za pochopení
    Zdravím Mietek
  • Dobry den pane Bakala.Jsem momentalne bez prace a rad bych pracoval jako nejaky delnik na Vasem pozemku kde bydlite a staral se o udrzbu.Pochazim z vesnice a mam skusenosti a manualni prace se nebojim.V soucasne dobe bydlim v pronajmu na Vsetine a je mi 52 let ale fizicky jsem na tom dobre. surylubos@seznam.cz. Dekuji a pekny vecer.Sury.
  • souhlasím s Vámi je to jenom bezcitny prachač
  • Dobrý den pane Bakalo,moje maminka se dostala do velkých nesnází a potřebovala by finanční pomoc.Pokud by jste mohla co nejdříve pomoct a chtěl byste o té celé situaci vědět více tak mě kontaktujte na moje.smutna.maminka@seznam.cz.Děkuji moc. Z.P.
  • Lezte všichni zlodějovi Bakalovi do pr.. jen proto že má prachy.. Ubozí Češi..
  • Dobrý den pane Bakalo,vím,že nejsem ani první,ani poslední kdo má na Vás takovou prosbu,ale přesto to zkusím.Přítelkyně byla na mateřské a jakožto kadeřnice přemýšlela,co bude až jí mateřská skončí.Přesvědčila mě,že bude nejlepší,když si postavíme na pozemku vlastní malé kadeřnictví.Vzali jsme si půjčku a těšili se,jak to hezky půjde.Byli jsme ale pořádně naivní,protože jsme chtěli vše udělat řádně a podle zákona,ale úřady nám jenom házely klacky pod nohy...samé obstrukce atd.Dnes už bych to udělal jinak,ale bohužel je situace taková,že se začaly dluhy nabalovat a na zahradě je rozestavěné kadeřnictví.Chtěl jsem Vás proto požádat o půjčku ve výši 700 000 kč na zaplacení dluhů.Mám hodně menších půjček a dohromady platím měsíčně částku,kterou už nezvládám splácet.Potřeboval bych půjčit na delší dobu,aby se mi splátka snížila.Nechci po Vás žádný dar,sepsala by se smlouva Vaším právníkem,byly by tam sankce za případné prodlení a měl by jste na konci zisk....takže žádná charita.Napsal jsem Vám,protože už nevím jak z toho ven.Za lichvářem nepůjdu a banky mi nepůjčí.Kdyby jste mi chtěl pomoci tak mě prosím kontaktujte na můj mail bob79@seznam.cz a domluvíme se co a jak.S přáním pěkného dne Martin Š.
  • tak že Vám je opravdu fuk když se někdo otráví zplodinami s karmy ve 22.ti letech a dělat si s toho ještě srandu to už se mi zdá moc ale byt to tak Vaše dítě to by asi bylo něco jiného vy mate hodně peněz a Já jsem jen obyčejná dělnice tak s Tím nemůžu nic dělat hold peníze hýbou světem na naší zástavě je psáno pravda zvítězí ale mělo by se tam připsat že vítězí jen v tom případě když máte prachy....s pozdravem Ivuska
  • Dobrý den pane Bakalo,
    podlehl jsem naléhání přátel a nepřátel a souhlasím s tím, že po dobu příštích čtyř let (pět je na mne moc) budu v Česku dělat prezidenta.
    Máte-li zájem o setkání s takovým idiotem, navrhněte místo a čas schůzky.
    V téměř dokonalé úctě (No Body is Perfect) Váš
    Jan Procházka

    +420 602 732 523
    jkprochazka@gmail.com
  • Vážený pane Bakalo,
    jsem důchodce a jsem také věřící katolík. Žiji v jedné ostravské farnosti a mojí snahou je pomáhat potřebným, zejména starým lidem.
    Kostel v naší farnosti je kulturní památkou a patří k nejkrásnějším na Moravě. U kostela je také budova fary, která po dlouhá desetiletí patřila státu, který jí pouze užíval či využíval, ale neopravoval. Příští rok budova fary "oslaví" sté výročí. Státní instituce nám žádnými financemi nepřispějí a když tak jen velmi skromně. Na základní opravy - fasáda, rekonstrukce elektroinstalace a výměna shnilých podlah bychom potřebovali větší finanční částku. Kupní síla věřících v naší farnosti je spíše malá a tak z pravidelných sbírek potřebné finance dohromady dát nemůžeme. Proto se ptám, zda byste nám mohl přispět nějakou sedmimístnou částkou. Rád bych Vám napsal oficielní žádost, ale nevím na jakou adresu. Prosím, odpovězte mi, jestli jste ochoten naším problémem se zabývat. Děkuji Vám a přeji všechno dobré.
  • Lidi neblázněte s panem Bakalem nic nenaděláte. Jde o židovskou rodinu s napojením na zednáře. Zednáři se snaží řídit celý svět a všechny zotročit pár mocných rodin vlastní všechny banky a nadnárodní společnosti hodí se jim každý konflikt, na válkách nejvíc bohatnou a ekonomická kryze je jimi uměle vytvořena, aby nám mohli zvedat daně, ceny benzinu.. Nakonec z nás všech nadělají žebráky, otroky co na ně budou makat. Nenechte sebou manipulovat, ozbrojte se a až zlo přesáhne svou míru až vás zotročí a odebere většinu svobod, brante se!!
  • dobry den,jako vaš dlouholety zaměstnanec (18let)by mě zajimalo jestli vam nevadi že menegment at už dolu darkov nebo jinych dolu,nebo G.Ř. v Ostravě zvesela tuneluje a rozkrada majetek dolú,nas zaměstnace bere u huby,cpou ruznym firmam za uplatky a kradou kde se da s vašim mlčenim? nebo o tom nevite? to se mi nezda.možna by stalo za to si sjednat nezavisleho auditora a nechat si zjistit o kolik vas a vlastně i nas zamětnance okradaj.
  • Dobrý den Vážení nájemníci. Jsem velice rád za vaše dotazy, otázky a připomínky. Jak už víte jsem bohatý a budu ještě více. Jen mi plaťte a budete víc...! Opravovat stavby RPG nestíhám a tak je docela možné, že se někomu někdy něco stane. Jo, a prodávat to dcera nebude! Děkuji za pochopení, Váš Zdeněk. *12*
  • Rád bych se s Vámi sešel.

    Přeji příjemný den.

    S pozdravem

    Jiří Váňa

    jiri.vana@businessclothes.cz
  • Dobrý den pane Bakalo, mohl bych vás požádat o finanční dar na novou střechu? jsem invalida a nemám na to peníze. děkuji pokud projevíte zájem rád vás uvítám u mne v přírodě na rekreaci. Muj email: kralsumavy125@seznam.cz
  • *12* další který jednou půjde na porážku!
  • Vážený pane Bakala,obracím se na Vás s nabídkou.Jsem z Frenštátu p/R kde jistě víte máte neotevřen důl Frenštát,který se již brzo podle mne otevře kvůli těžbě plynu,což je dobře.Asi 1Km od dolu se nachází hotel Vlčina,který je již 3 roky na prodej a myslím že pro Vás byl by zajímavý.Tento hotel byl oficiálně otevřen 12.7.1946 tehdejším prezidentem Dr. Edvardem Benešem.Pravdou je že vinárna hotelu byla kolaudována již v roce 1942 kdy tam pobývala část "Hitlerjúgend".Tento hotel musíte znát jako rodilý opavák,pokud jste tam nebyl osobně tak jste určitě o něm slyšel.Pravdou je že tam spalo několik prezidentů počínaje již zmiňovaným Dr.Benešem tak také Tondou Zápotockým,Ant. Novotným a Ludvíkem Svobodou konče.Klement a Gusta tam nespali.Nynější prezident Václav Klaus tam byl ale nespal tam.Hotelovou restauraci a vinárnu zdobí malby nár.umělce rodáka z nedalekých Trojanovic Antonína Strnadla,malou jídelnu pak zdobí malba od brněnského akad.malíře Miléna.Celý hotel navrhl známý architekt též brňák Fuchs.Tento hotel ční na kopci zvaném Horečky,Frenštát p/R vidíte jak na dlani a panorámu celých Beskyd počínaje bájným Radhoštěm,Tanečnicí Kněhyní,Smrkem,Stolovou,Ondřejníkem a Lysou horou konče.K hotelu Vlčina patří i Stará Vlčina zachovalá původní stavba která vznikla na počátku 16 století.Hotel má kapacitu i s přistýlkami 109 lůžek a velké parkoviště i s přistáváním helikoptéry.Hotel leží uprostřed lesů do Frenštátu 3 Km ,Ostravy 40 Km a Opavy 60 Km na severu Valašska.Na pozemku hotelu se může postavit kongresové centrum pro 250 až300 osob.Jak jsem se již zmínil důl Frenštát je vzdálen od hotelu 1 km vzdušnou čárou po silnici necelé 2 km. Podle mne odhaduji že začne se těžit plyn do pěti let a pro Vás byl by hotel dobrá investice ale do toho Vám nechci mluvit,chci jen by jste si to dobře zvážil.Já pracuji v nájmu 300m od hotelu Vlčina na kolibě nad Vlčinou a nezastírám že i pro mne by to bylo velmi výhodné kdyby se hotel prodal.Jestliže se ozvete dávám Vám svůj E-mail rezervace@kolibanadvlcinou.cz Tel.603 526 469 a jsem z pozdravem "Za Valašsko krásnější"a "Valašský plyn" Oldřich Kutáč Koliba nad Vlčinou Trojanovice- -Horečky 691"PS Já jsem již důchodce ale pracujíci,přesto budu chtít nechť se plyn zde těží,by se zmenšila nezaměstnanost která je na valašsku dosti velká. Díky. *1*
  • dobrý večer pane Bakala ja vím ze máte hodně peněz a o obyčejne lidi se nestaráte.Ja bych Vám nikdy nepsala nebyt toho že se ma dcera otrávila oxidem uhelnatým v bytě společnosti RPG.Byty s.r.o které jste vlastníkem.bylo jí pouhých 22.let. vaše firma by se mi mohla alespon omluvit ale místo toho háže vinu na mého invalidního odce s ktérým ma dcera Aneta bydlela doufám že si těch peněz budete dlouho a hodně dlouho užívat protože má dcera si už ničeho užívat nemůže.Doufám že po této spravě jestli jí vubec budete číst budete moci dobře spát s pozdravem ivuska
  • Nerozumim lidem co se snazi aby jim Bakala pujcil penize na podnikani nebo cokoli jineho.Ten Vam nic neda ani nepujci,tihle bohaci jsou nejhorsi,maji miliardy ale jsou lakomi a zli.I kdybych nemel ani na jidlo tak bych se takovyho hajzla o nic neprosil.
  • Bakalo ty podvodniku,co si myslis ze ses?nadclovek?tech uz tady par bylo a vsichni skoncili spatne,stejne si ty svoje nakradeny miliardy do hrobu nevezmes.U me ses obycejnej zlodej,ja cesky zbohatliky neuznavam protoze kazdej vi jak ke svemu bohatstvi prisli podvody a zlodejinou protoze tu nebyly a nejsou zakony.Az padnou ti co nad tebou drzi ochranou ryku tak padnes i ty a skoncis pred soudem,vezmou ti nakradenej majetek a dostanes minimalne deset let natvrdo.Bakalo,jdi do hajzlu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit