Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Drda

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písničky Drdy

    Ahojky pls schánim písničky Zbyňka Drdy.posílejte mi je na smajlik.77@seznam.cz a až mi pošlešte domluvíme se co za to vyměnim..děkuji *4* *3* *14*
    • Re: Písničky Drdy

      Kup si CD :-)
  • zakusel

    Zbynek drda je kus chlapa jeho postava, oci, vlasy a hlas me vzdy privadeji do varu je natolik pekny ze kdyz zpiva privadi me k silenstvy a to nejsem holka *4*
  • je to kus chlapa

    Zbynek drda je fakt kus chlapa takovy telo jako ma on se jen tak nevidi, vzdy kdyz ho vidim tak slintam, ale to fakt sexy bomba nejan pro holky *15*
  • Krásný hlas

    Zbyněk Drda zpívá pomalé písně tak krásně,až se člověku objeví slzy v očích-aniž by chtěl.Stačí se zaposlouchat a každý si okamžitě vzpomene na toho,koho má doopravdy rád.V případě,že s ním nemůže být-zakázaná láska-je to o to horší...(MTZP).
    Niky (kr.embryo) *14*
  • je nej

    drdík je dost pěknej na živo je nej a je moc roztomilej akorát se podepisuje divně ale nevadí *14* *14*
  • Sice s malým zpožděním

    - všechno nej, Zbynďo, ať tě svět baví. *4*
  • narozky(20)

    vše nej pro zbyněčka od ilonky *14* *14* *1*
  • Nový singl

    Zbyněk má první singl!!! Tady jsem našla předprodej!! http://www.allmusic.cz/skladba/mili ony-pradni
  • ZBYNĚK

    Zbyněk je fakt super mám ho moc ráda a je super že vyhrál v TýTý objev roku a v kategorii zpěvák byl na druhým místě!Moc mu to přeju a držím palce!!P.S:2.dubna mu vychází CD!!!!!§ *3* *3* *4* *4*
  • Zbynda je fakticky nej!!!

    Ať si říká kdo chce co chce, Zbynda je nej a nikdo na tom nic nezmění!!! To vítezství v SuperStar si vážně zaslouží. Fandila jsem mu už od castingu. Vždy ze začátku, když jsem ho neviděla ve vypadávající dny na obrazovce, klepala jsem se do příštího týdne strachy, aby ten, kdo už si v soutěži nezazpívá nebyl Zbyněk (ale pořád jsem věděla, že je ten nejlepší). Vždycky, když zpíval nějaké dojemné písničky, jako třeba Can you feel the love tonight, měla jsem slzy v očích. Ne jinak tomu bylo, když Zbyněk vyhrál. Úplně jsem se rozbrečela dojetím. Posílala jsem mu hlasy, i když mi rodiče každou chvíli kontrolují stav kreditu a když tam trochu více chybí, nastává velký výslech. Rodiče jsou samozřejmě proti tomu, abych mu posílala hlasy. Prý je to zbytečně moc peněz. Mi to ale zbytečné nepřipadá. Díky tomu, že si řeklo více lidí je o několik šťastných lidí víc (včetně mě a fanoušků Zbyňka). Prostě jsem jen chtěla říct, že díky nám, fanouškům Zbyněk vyhrál. Ale kdyby nebyl Zbyněk tak nádherný a nezpíval tak překrásně, tak by fanoušky (teda obvzlášť fanynky) neměl. Takže chci znovu připomenout že ZBYNĚK JE NEJ!!! *14* *8* *14* *14*
    • Ještě jsem chtěla dodat něco, kdyby tady Zbyněk "zabloudil"

      Zbyňku,všichni jsme ti hooodně moooc fandili. Tomu špatnému, co se o tobě píše v časopisech nevěříme. Nemůžem si to sice ověřit, ale fakt ti důvěřujeme (i když se říká "důvěřuj, ale prověřuj". Doufám, že to cédéčko toho 2. výjde, i když nedostávám kapesné, tak se ho asi nedočkám. Ale co ostatní fanynky? Ty se na něj taky určitě těší a kapesné nejspíš dostávají. *14* Mně se o tobě vždycky zdají takové krásné sny (proto mám radši noc než den), tak prosím. Doufám, že tě brzo uvidíme v televizi, pokudmožno i se Zlatým slavíkem (ale to přece zaleží hlavně na nás) a nebo ještě líp "NA VLASTNÍ OČI"!!! MÁME TĚ VŠICHNI A VŠECHNY MOCINKY RÁDI A RÁDY!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit