Přejít na výpis diskuzí

Wolfgang Amadeus Mozart

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piper002

    Genius

    Byl to genius...skoda ze zemrel tak brzy a skoncil tak spatne..uctivam ho
  • Wolfie

    Je to nejlepší hudební skladatel všech dob.
    • Re: Wolfie

      Souhlasím!!!!!
      • Re: Re: Wolfie

        Já souhlasím též *4*
  • malý velký nepřekonatelný úžasný roztomilý wolfi

    miluju wolfiho!!!!!!!při jeho hudbě se často rozpláču...je mi to tak líto!kéž sem mohla být tehdy s ním *9* .......no jo......ale jeho hudba žije a je nepřekonatelná!!!!!!Wolfi,to je můj malý Punkititi *4*
    • Re: malý velký nepřekonatelný úžasný roztomilý wolfi

      ano ano *1*
    • Re: malý velký nepřekonatelný úžasný roztomilý wolfi

      To je, jako kdybych to řekla já! *14*
  • mickeat

    nejlepsi skladatel, co znam

    At zije Mozart, nejlepsi skladatel!
    jeho dila jsou proste uzasna. ze vsech mam nejradeji jeho Requiem, u nej se clovek dokaze dokonale uvolnit a odpocinout(lip, nez u Dvorakova Stabat)
    *4*
    • Re: nejlepsi skladatel, co znam

      neprosto souhlasim! :) *1*
  • Amadeus

    Miluju Mozarta i film Amadeus ♥ Prostě nej... *14*
  • Vše nejlepší. Je opravdu neuveritelne kolik skladeb,oper,symfonií... složil. Opravdu hluboká poklona. To co on složil nikdo nepřekona. Requiem, Don Giovanni, Fygarova svatba a další.. Neuvěřitelná díla. Velka poklona! :)
  • Mozart je největší skladatel všech dob a vždycky bude nejlepší, mám strašně ráda jeho skladby, opery-prostě všechno co napsal a miluju film Amadeus-je nejlepší , ale nejlepší je stejně requiem!
  • *3* Mozart je vznešená světelná bytost,jeho hudba léčí a uzdravuje.V jeho Requiem je zakodováno něco tajemného až mystického
  • přání

    tak Amaddi vše nejlepší... *3* ať to hraje a zůstává
  • To je génius je super skladatel a bude nejlepší pro mne je jako Katy Perry možná i lepší.A byl O tom super film ale nakonec tam umřel v 35 letech jak pil alkohol ale Já miluji Mozarta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit