Přejít na výpis diskuzí

Whoopi Goldberg

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem do ní zamilovaná *14*
  • Všechno nejlepší :DD jsi báječná herečka :DD :-**
  • Já vím,ale to nebyla ona.Jmenuje se to poslední prázdniny a hraje tam Q.Latifah.
  • Jenže tam hraje přece Quenn Latifah nebo jak se jmenuje to není Whoopi
  • Poslední prázdniny
  • Ahoj nevíte náhodou někdo jak se jmenoval ten film jak měla umřít a jela do karlových varů do toho hotelu? jáá vůbec nevím.. *9*
  • Re: Ví někdo...

    je to kouzelná země skřítků
  • david.crow

    STAR TREK

    Právě koukám na Star Trek: Nová generace IV (25) a koho tam nevidím... Mladou Whoopi, tak to pak někdo přidejte do Filmografie ;).
  • Ví někdo...

    Ví tady někdo, jak se jmenuje film odehrávající se v irském prostředí? Whoopi tam stvárnila matku přírodu.
  • vše nejj

    Vše nejlepší
    je to luxus herečka ;)
  • nelly_

    Užasná !!

    Je to užasná hereča!! užas, užasna, užasna.. !! :) *14* *14*
  • Re: Re: Re:

    ahojky moc rada bych te poznala moc rada divam na vase sestra akci 1-2 a duch a dalsi vase dily co jste hrala prosim odepis te *3*
  • Re: Re:

    Ahoj lidičky,jestli máte tuhle herečku opravdu rádi,budete asi znát i její filmy.Nikde nemůžu najít jek se jmenoval film kde si zahrála lesbičku umírající na nějakou nemoc.Je to už hodně let a já to nemůžu nikde najít.Tak jestli bude někdo z vás tak hodnej tak mi písněte na mailík!!!!papapa
    *9*
  • Re:

    alenka ve filmografii je!!!
  • Všechno nejlepší

    Taky se mi její filmy líbí.Mám rád zvláště její komedie a to třeba Milionový závod,Spiklenci či Sestra v akci.Dnes je jí už 54 let.Přeji jí hodně štěstí.
  • Doplnění filmografie

    Chci doplnit filmografii - v roce 1996 si zahrála ve filmové komedii SPIKLENCI / The Associate/ v režii Donalda Petrie. Vytvořila zde roli finanční expertky Lauer Ayres.
  • angi.d

    Super

    Já jí prostě žeru *14*
  • Happy Birthday

    Zrovna včera jsem shlédl jeden z jejích filmů-komedii Eddie,kde hraje trenérku basketballového týmu.Chci jí popřát k narozeninám.Dnes je jí 53 let.Happy Birthday!
  • Whoopi

    Podle mého názoru je to jedna z nejlepších hereček. Sestar v akci byla role přesně pro ní, ona je prostě živel-myslm to v dobrém. V Duchovi byla taky moc dobrá a překvapila mě velmi mile ve filmu, na jehož název si nemůžu vzpomenout. Šlo o to, že pomáhala jedné rodině najít ztracené dítě. Byla to spíše vážná role, ale o to víc mě přesvědčila o svých hereckých kvalitách. *4*
  • Skvělá herečka

    velmi talentovaná nejvíce jí sedí komediální role sestra v akci je má nejoblíbenější *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit