Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úýasná osoba se sametovým hlasem. Víte kdo to je? Samozžejmě že Whitney. Je naprosto fantastická. A jeětě nemá 50 let. To je dobře jak já říkám není-li ti 60 let jsi mladý. Říkám protože jsme se učili že 60 let se opvažuje za stáří. Jinak písničky I will always love you, One moment in time jsou pro mě nejlepší! My tě budem taky navždy milovat, Whitney! A to je mi 14 let. To co se mi líbí, to se mi líbí a hotovo. *1* *2* *4* *4*
  • Když jsem se to dozvěděl, tak mě to docela zasáhlo. Bylo to takový divný. Zemřel jeden nejlepší hlas na této planetě. Ale...hlas utichl, ale jejími písněmi si ho budeme připomínat!
  • Zemřela moje nejoblíbenější zpěvačka je to velmi smutné jsem zdrcený !
  • Whitney byla moje nejmilejší zpěvačka je mi moc lito že zemřela *9*
  • safira26
    Byla opravdovou hvězdou. Bude mi chybět. *9* *9* *9*
    • tj a Justin Bieber furt nic :D
      jinak je mi líto Whitney měl sme jí rád jako herečku i zpěvačku
  • natyppp
    Je to pro mne zdrcující zpráva a taky pro mou rodinu. Moc mě to mrzí hlavně její rodina má zrovna špatné období *9* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *13* *9* *13* *9*
  • Bylo opravdu velká hvězda, která svítila a hřála, jakmilé zaněl.,její písně. Je to velice škoda, když takovéto hvězda zhasně. Věřím tomu, že tam nahoře, nám Tvé hvězda bude nadále svítil a hřát, jak jsem byly na to zvyklí. *8* *14* *9*
  • To co se stalo bě pořát bolí u srdce.Vždy jsem chtěla být zpěvačka jako ona,a doufám že se mi to opravdu splní!Nejraději bych zabyla toho kdo jí to udělal,jenomže se neví zda se předávkovala ona sama.Ale i tak moc moc mě to mrzí!!Tak Whitney doufám že mě ted vidíš,a přeju ti hodně štěstí tam nahoře,asi tam opuštěná ale všichni tě pořád milujeme
    Tak se měj hezky *13* Adéla
  • wh

    whitney houstn je nejlepší človíček na světě!!!
  • je jí hrozná škoda niky na jeji pisnicky nezapomenu.. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit