Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Bernatský

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blablabla jen tak zkouska

    ahojik jak se máme právě doubíhává můj poslední den volna práce domácí už popracována ale zítra zase do kuchyně ale v poho co ty jinak jak tě baví práce co vyvádíš jinak co skupina atd sport atd atd atd se měj bájo a písni pleasse :-) *15* *4* *3* *15* a usměv che:-)
  • sympaťákovi Vojtovi

    Dobrý den ( ahoj ) Vojto,
    včera 23.1. v "Hospodě v Lucerně" jsem se mohla na vlastní oči přesvědčit, že i bez jediného slova s Tebou "prohozeného" jsi ohromnej sympaťák a chlap, kterému to neuvěřitelně sluší !
    Jedna z několika u kulatého stolu, jenž
    odcházela dříve než ostatní v černém kabátě.
    Věra
  • Vojtovi :-)

    Ahoj Vojto,

    zdraví Tě předpokládám jedna z Tvých nejvytrvalejších :-)) fanynek....Doufám, že zase někdy písneš, protože jsi už o sobě nedal hooodně dlouho vědět!!! *3* *13*
  • Výletníci

    Včera jsem se dívala na Výletníky.Byli moc fajn hlavně proto,že jsem z Ostravy.Ale byla jsem moc zklamaná,že Petr měl na sobě triko,na zádech ,,england,, a ve když byli ve Štramberku,tak hrála písnička anglicky zpívaná.To byla velká degradace vlastenectví.Máme dost národních písniček,které by se daly vybrat.A i na oblečení by se mělo dávat pozor.
    Jinak pořad je super.
  • petrushka15

    happy birthday

    všechno nejlapší k narozeninám *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • Vyletníci

    práve som dopozerala Vašu reláciu ,,výletníci " a kričím, koooonečne nás zase s polu s Petrom Svěcenym bavíte veľmi sa z toho teším a prajem aby sa Vašej relácii darilo tak ako rekordom a ešte oveľa oveľa lepšie. monchita
  • opožděné přání k narozeninám

    Opožděně všechno nejlepší k narozeninám. Máme je ve stejný den, ještě s Viktorem Preissem, Miriam Kantorkovou.Takže všecnho nejlepší.... Nevěříte? Věřte.
  • marescue

    hm?

    Tak tedka jsem si všiml jedné zajímavosti,že já a Vojta Bernatský jsme se narodili ve stejný den a měsíc,jen Veojta o 6 let dřív než já. *3*
  • Setkani v Zoo!

    Dobry den, Vojto, dekuji vam a vasemu kolegovi za pomoc s kocarkem u slonu. :-) Bylo to mile, vubec jsem vas na poprve nepoznala, az pak mi doslo, ze jsem se na vas mohla tvarit aspon trosku mile. :-)
    • Re: Setkani v Zoo!

      proč byl profil smazán?
  • narozeniny

    Milý Vojtěchu
    Přání k dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit