Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Burian

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chyba

    ale vždyť pan Burian nehrál ošetřovatele Rozrucha v chlapci a chlapi,ale u pokladny stál *13* *9* *5*
    • Re: chyba

      Kdo zde píše,žel hrál V.Burian Rozrucha v Chlapci a chlapi? Kde jste na to člověče příšel? Tak za 1. Chlapci a chlapi je TV seriál z 80.let minulého století z vojenského prostředí a za 2.všude a i zde v osobnostech se jasně uvádí,že Rozrucha hrál V. Burian ve fimu U pokladny stál,tak nevím,kde jste člověče přišel na tento nesmysl.byl jste vůbec při smyslech,když jste toto psal? *13*
  • q.catherine

    :-(

    At´ hledám jak hledám nikde ve filmografii nevidim pohádku Byl jednou jeden král. Teda nezlobte se na mě, ale to je teda děs! A ty Chlapci a chlapi.... Jěště, že ho nenacpali do Z pekla štěstí... *3*
  • chyby a nedostatky

    chlapci a chlapi heheheheheheheeeeeeee a nezda se Vam, ze ve filmografii neco chybi? a neni toho malo c he
    • Re: chyby a nedostatky

      Vy jste si to člověče pěkně,ale pěkně popletl a nebo nemáte všech pět pohromadě.Chalpci a chlapi je TV seriál z 80tých let min. století,tak jak zde mohl hrát V.Burian. Proberete se. *13*
  • nespravnost

    chlapci a chlapi heheheheheheheeeeeeee a nezda se Vam, ze ve filmografii neco chybi?
  • akcept

    Vlasta

    V roce 1988 už Vlasta Burian nežil. Jak tedy mohl hrát v seriálu Chlapci a chlapi? Proč je to tu uvedeno? *13* *7*
  • pan HEREC

    Vlasta byl nejlepší herec, který má stále fanoušky i v dnešní době ...na filmy, ve kterých hraje se rád dívám i několikrát....škoda, že se k němu poválečný režim v naší republice tak hnusně zachoval...
  • Můj děda

    Vlasta Burian je můj děda.když jsem se to dozvěděl byl jsem na prášky!!!
    *4* *1* *1*
    • Re: Můj děda

      Ale není to známý český herec a král komiků,ale jen jeho jmenovec.Víte kolik je Vlastů Burianů na světě a nejsou to všichni králové komiků a čeští herci.
    • Re: Můj děda

      To leda ze by ses jmenoval Vladimir Kristl. Burian mel pouze nemanzelskou dceru, ktera zemrela v roce 1996 a ta mela jednoho syna...http://www.vlastaburian.webz .cz/emilka.html
    • Re: Můj děda

      Tak to gratuluju můžeš být na svého dědu opravdu hrdý *4*
  • Dobrý komik

    Vlasta Burian je skutečně osobnost.Nebo alespon byl.Díky svým filmům je takřka nesmrtelný.Jeho zpěv i humor je obdivuhodný.
  • OMG!!!

    Vlasta je nejlepší, což o to, ale který chytrák mu dal do rolí, že hrál v seriálu Chlapci a chlapi Kryštofa Rozrucha! Panebože to už byl kolem 20-ti let po smrti!
  • Komik století

    Ahoj zdravím všechny fanoušky Vlasty Buriana. Já si myslím, že takový komik jako byl Pan Burian se už jen tak nenarodí. Nejradši mám jeho filmy: Ducháček to zařídí, To neznáte hadimršku,Přednosta stanice.

    S pozdravem Az

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit