Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý člověk a každý Rus zemře,bez vyjímky!Rusko musí bejt potrestáno!!!!!!!

    • MartinDyntar

      Jdi tu do prde...!!!!! se svým vlastním pokrytectvím Obraz se svými nenávistnými komentáři k celému Rusku ty idio.., nežiješ v ní tak sám nemužeš vědět o Rusech a o jejich Slovanství vubec nic!!!! Jseš jen demagogický prolhaný neuvědomělí sebepokrytecký zmetek co by měl být sám souzen za své nenávistné komentáře vuči Rusum a Slovanum. Ty Špinavá proamerická kurwo!!!! Kdybych takové osobně měl možnost potkat budu z nich jen osobně zvracet a střílet rád do nich!!!!!

  • Kaýdý člověk zemře,bez vyjímky.

  • Každý člověk zemře,bez vyjímky.

  • Zemřeš Putine,na každou svini se najde řezník!

  • MartinDyntar

    Ještě že mám rád polární lišky Vladimíre Putine, jinak bych si k vám jako Slovanský pravoslavně lutheránský jeptiškář do Ruska za tebou osobně došel podívat se jestli nějaké lišky stojí vubec po tom všem při tobě a jestli si u Vás v Rusku nevypálil vaše pravoslavné kostely a neházeli při tom do ohně knihy Puškina, Čechova, Tolstého anebo Dostojevského a všeho krásného tolik Ruského Vladimíre? Nevzali mě už Vladimíre na konkurz na roli Františka do Kouzelné Školky na Déčku, František se z toho uchlastal Vladimíre a bez obav, i tebe tvé svědomí taky jednou dožene, mě už tu dohnalo. Je třeba mit čisté záchody a pravé přátelé Vladimíre a to ty nemáš, už jsem ted na svém invalidním vozíčku s celím resortem MPSV s doprovodem pana Machance (nese k vám všem do Ruska svěcenou vodu, budeš ji potřebovat) Vladimíre na cestě k vám do Ruska a vezmu to cestou s celím resortem MPSV s panem Machancem přes Ukrajinu na koncert svých oblíbených folk rockově metalových Veremiy, pokud vubec přežili tvou ruskou okupaci a tvé neštastné bombardování Vladimíre, budu tam na invalidním vozíčku přibližně za 1 rok a pul možná 2 roky nevím, a kdyby mezi tím válka Vladimíre pro celé Rusko skončila pojede na svém invalidním vozíčku na Ukrajinu a do Ruska dál Vladimíre hrdě v ruinách, potřebuji totiž Vladimíre cihly na stvavbu baráku u vás v Rusku, neptej se mě prosím, vše ti vysvětlím při naší ruské ruletě až tam teprve Vladimíre budu! S pozdravem český invalidní partyzán-jeptiškář s invalidním duchodem MARTIN DYNTAR ze Zoo!

  • MartinDyntar

    Konec tolerance nenávistné totalitní diktatury Vladimíra Putina i jeho Ruska!!!!! To bude mít fatální dopad na celou naši Evropu nejen další migrační krizí nevinných Ukrajinských lidí-obyvatel-civilistu, kteří nemají už s válkou vubec nic společného!!! Vladimír Putin chce tolik rozpoutat potencionálně už jadernou ,,3" světovou válku, Rusko disponuje jadernými zbraněmi a testuje je!!! Vladimír Putin je osobně nebezpečný celé naší Evropě!!!! Bude mit na rukou krev civilních obyvatel a nevinných lidí!!!! U mě je to další pro celou Evropu osudový totalitní diktátor, je to trochu ruský Adolf Hitler!!!!! Myslím že Rusové se ho asi obávají, nikoliv s ním souhlasí!!!! Rusko a její vysoká kultura je kurv. uplně někde jinde!!! Vladimír Putin ji svou politikou skutečně popírá!!!! Muže začít pálit knihy Tolstého i Dostojevského, největší ruský kulturní vzor (toto je pravá tvář Ruska!!!!!) a ruský odkaz celému světu, muže pálit a ničit Ruské kulturní tradice ruského křestanského Pravoslaví, která je mnohem blíže pravdě než samotná římskokatolická církev v Evropě a ve světě!!!!, stejně jako to dělal podobně ne-li uplně stejně Adolf Hitler!!!! Nedávejme to nikdo prosím za vinu Rusku!!!!! Je to dobrá země, ale Vladimír Putin si ničeho v této zemi už vubec neváží!!!! Neváží si už vubec dějinných kulturních tradic své země nejen ruského Pravoslaví a literárních děl krásy této Slovanské země (jakým Rusko je) Puškina, či Tolstého nebo Dostojevského, v Rusku jsou naše hrdé Slovanské kořeny!!!!! To nikdo ovšem neví!!! Do hajzl. se samotným Vladimírem Putinem, ničí svou agresivní politikou celé Rusko i celou naši Evropu!!!!! Vzkazuji tu jediné - netolerovat a nepodporovat!!!!!! Miluji Rusko a její kulturu, ale tímhle jí Vladimír Putin uplně fatálně jen překroutí, zamlčí a zničí navždy!!!!! Tohle mě nejvíce v srdci nepopsatelně a nepředstavitelně bolí!!!! Rusko dalo celému světu to nejhorší i nejlepší uplně už stejně jako samotné Německo!!!!! Vítám pomoc NATO i Ameriky!!!!! MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou..

  • MartinDyntar

    Nesouhlasím s ruskou politickou agresí vuči Ukrajině, ale Amerika dlouhodobě už přestavuje svou patologickou kulturní nařazeností všem mnohem větší nebezpečné zlo, Amerika nikdy nerespektovala a neuznávala, nectila suverenitu žádné země ve světě, pro Ameriku co není její americké je ihned označeno za to kulturně špatné a to nejhorší! Ta patologická zrudná nadřazenost Ameriky ve světě musí skončit! Ztrácíme díky ní svou vlastní národní suverenitu i kulturní identitu své země! At Rusko proto směřuje svou politickou agresi oprávněně raději vuči samotné Americe, nenávidím ji (Ameriku), pohrdám jí, přeji Americe jen to nejhorší za tu jejich ,,demokraticky" hrdou násilnou NADŘAZENOST! Jejich vliv sledujeme dnes hodnotově ve všem a mediálně všude! Je ještě vubec něco skutečně NAŠE SVE NARODNI?

  • Znate nekoho kdo ferove ulovil medveda? Tak ze s kym chcete-me valcit!!!!

  • prezident ruské federace,agent kgb.

  • prezident ruské federace,agent kgb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší