Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediný člověk,který s pomocí svého národa může udržet bílou rasu neposkvrněnou černým,či žlutým odpadem!!!
  • Seper

    Putina mám moc ráda je fakt super,jj přesně bez něj by bylo Rusko v prdeli a taky se mě líbí na něm to jak buzeruje obchody že maj moc drahý zboží,sem se u televize natlemila. *4* *14* Jděte všichny kdo ho pomlouvá do Prdele *5* .
    • Víš co je svoboda?Poznáš, to až o ní přijdeš,pod Putinovou kuratelou se tak stane,
      on nestojí o názory ,on chce pouze poslušnost,potom už nebude o čem diskutovat
  • jediná země která je schopna vzdorovat USA a jejich přisluhovačům v evropě
  • Putin je v součsné době jedem z mála politiků,který dokáže svým způsobem držet USA na uzdě v zahraniční politice,což má pak dopad na celý svět,je jednoznačně nositelem maxistické dialektiky do meznárodních vztahů,tedy pravidivých nejen výroků,ale především praktických pokynů a doporučení k řešení velmi "ožehavých ohnisek nepokojů v různých částech světa",tím se vlastně možná nechtěně dostává pomalu ,ale jistě do poředí státníků na celém světě.Doba není daleko a bude on i celé Rusko a některe post ruskéstáty určujícími ve směřování rovoje lidských,výrobních a kuturních dějin většiny světa a ty "vedené"to budou příjmat jako vlastní cesu rovoje.Chtěl bych žit a umřít v Rusku,umožní mi to Putin? *1* *2*
    • jen aby vydržel,jinak amerika nedá pokoj ve svých válečných choutkách
      • Ty magore, válečný choutky mají ti šmejdi z ruska
  • Ať žije PUTIN! Jediný, kdo statečně odolává zvráceným západním globalistům!!!
    • Vy ho neznáte nebydlíte v Rusko a nevíte co ten šmejd provádí. Hnesí se mi ta tvář s plastiky. Putin je *12* *12* *12* :D
  • :-)))

    Putin je prezidentem jedné z malá zemí,které si nenechají kecat do vlády levicovou a komunistickou pakáží!!!Fandím ti Vladimíre!!!Rusko je a bude!!! *3*
  • borec

    Jo Vláďa,krásnej a chytrej chlapík nemá obdoby.Rusko s ním stouplo na jinou úroveň bez něj by rusko nebylo ruskem.Miluju putina a Rusko,nádherná země,vůbec mi nevadí cobylo dřív že byla okupace vracet se k tomu co bylo je k ničemu.Rusko je zajímavá země. Ti co píšou že je to debil jsou kreténi.Když ho nemáte rádi tak proč sem chodíte??nechápu *7* *1*
  • Takovéhohle baťušku Rusko potřebovalo už dávno - ještě před Gorbačovem či ožralou Jelzinem. (App. u některých našich medií je to na rozdíl od Zemana Pan Nedotknutelný, přestože byl v lihu x násobně častěji).
    Nemusel by napravovat pseudomoderní zlodějny rozkládající Rusko na kousky lehce spolykatelné věčně nenasytným západním kapitálem......
  • Komunismus byla jedna z nejhorších hovadin,co kdo a kdy mohl vymyslet,ale když bych se měl ztotožnit se západem nebo východem,je mi blíže k srdci vše,co je směr Moskva...
  • PUTIN-Jediný normálny politik.
    A niet divu,že jeho popularita rastie.
    • tak ako padá popularita podporovateľom amikov! *1*
    • PUTIN-Jediný politik který je schopný připojit cokoliv a kašlat na zdravou ekonomiku. A pište prosím srozumitelně.
      • zrozumitelne - nevieš čo píšeš - mlč !!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit